10. kolejka Fortuna 1. ligi w Polsacie Sport

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że nastąpiła ważna zmiana planu transmisji meczów 10. kolejki Fortuna 1. Ligi. Związane jest to z odwołanie wielu meczów przez zakażenia koronawirusem. Zgodnie z aktualnymi ustaleniami, Polsat Sport przeprowadzi tylko 3 bezpośrednie transmisje telewizyjne z […]

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że nastąpiła ważna zmiana planu transmisji meczów 10. kolejki Fortuna 1. Ligi. Związane jest to z odwołanie wielu meczów przez zakażenia koronawirusem. Zgodnie z aktualnymi ustaleniami, Polsat Sport przeprowadzi tylko 3 bezpośrednie transmisje telewizyjne z tej kolejki. Tym razem nie będzie transmisji 1. Ligi w sobotę – za to dwie w niedzielę 25 października.

Tychy vs Jastrzębie

GKS-owi Jastrzębie w ośmiu rozegranych spotkaniach udało się zdobyć jedynie 1 punkt po remisie z Miedzią Legnica. W dużo lepszych humorach są kibice GKS Tychy. Ich ulubieńcy w ostatnich czterech kolejkach 3 razy zdobyli komplet punktów i plasują się na 6. miejscu w ligowej tabeli.

Niepołomice vs Nieciecza

Niezwykle interesująco zapowiadające się mecz 1.Ligi, w którym wicelider tabeli – Termalica zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Puszczą Niepołomice. Gospodarze są niepokonani w lidze od 5 kolejek. Z kolei Nieciecza z ostatnich 5 spotkań wygrała 4, więc może być bardzo ciekawie w Niepołomicach.

PIĄTEK – 23 PAŹDZIERNIKA 2020

18:00 Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: GKS TYCHY – GKS 1962 JASTRZĘBIE 
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 25 PAŹDZIERNIKA 2020

12:40 Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 
Polsat Sport HDIpla

15:00 Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – MIEDŹ LEGNICA 
Polsat Sport HDIpla

About Mateusz Bartkowiak