10 kolejka ligi czeskiej w Polsacie Sport Extra

Przed nami 10 seria gier w lidze czeskiej. W pojedynku transmitowanym na antenie Polsatu Sport Extra, zagrają ze sobą drużyny FK Jablonec i Sigma Ołomuniec.  Gospodarze, po rozegraniu 9 kolejek znajdują się na pozycji czwartej w tabeli.Wygrali 5 spotkań, jedno […]

Przed nami 10 seria gier w lidze czeskiej. W pojedynku transmitowanym na antenie Polsatu Sport Extra, zagrają ze sobą drużyny FK Jablonec i Sigma Ołomuniec. 

Gospodarze, po rozegraniu 9 kolejek znajdują się na pozycji czwartej w tabeli.Wygrali 5 spotkań, jedno zremisowali, a w trzech ponieśli porażkę, w tym w ostatniej kolejce z zespołem z Pilzna w stosunku 2:3. Goście tego spotkania zajmują lokatę siódmą i ich dorobek punktowy to 14 oczek, bilans bramek strzelonych w stosunku do goli straconych to 13:11.

Kto okaże się zwycięzcą tego starcia? Faworytem według bukmacherów są gospodarze. Jak będzie na boisku, i kto podniesie rękę w geście triumfu? Przekonają się państwo oglądając mecz w poniedziałku wieczór, a mianowicie o godzinie 18:00. Transmisje z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport Extra.

PONIEDZIAŁEK– 23 WRZEŚNIA 2019

18:00 Liga czeska: FK JABLONEC  – SK SIGMA OŁOMUNIEC   
Ipla

About Kacper Teuerle