10. kolejka LIQUI MOLY Handball Bundesligi w Sportklubie

W absolutnym hicie 10. kolejki niemieckiej LIQUI MOLY Handball Bundesligi liderujący w tabeli TSV Hannover-Burgdorf podejmie we własnej hali drugi Rhein-Neckar Loewen. Transmisja spotkania na antenie Sportklubu. TSV Hannover-Burgdorf w tym sezonie LIQUI MOLY Handball Bundesligi na dziewięć spotkań wygrali […]

W absolutnym hicie 10. kolejki niemieckiej LIQUI MOLY Handball Bundesligi liderujący w tabeli TSV Hannover-Burgdorf podejmie we własnej hali drugi Rhein-Neckar Loewen. Transmisja spotkania na antenie Sportklubu.

TSV Hannover-Burgdorf w tym sezonie LIQUI MOLY Handball Bundesligi na dziewięć spotkań wygrali aż osiem, jedyną porażkę odnieśli z MT Melsungen. W najbliższy czwartek w absolutnym hicie zespół z Hannoveru podejmie Rhein-Neckar Loewen, który jest jednym z potentatów na arenie międzynarodowej.  Zespół z Loewan traci do lidera trzy punkty, więc za wszelką cenę będzie chciał wygrać to spotkanie. Emocje w tym pojedynku są gwarantowane!

Później z odtworzenia stacja Sportklub zaprezentuje starcie HSG Wetzlar z THW Kiel. Tutaj faworytem wydają się być goście, którzy plasują się dużo wyżej w ligowej tabeli. THW Kiel również przegrało zaledwie jedno spotkanie w tym sezonie ligowym, ale ma rozegranych tylko siedem spotkań. Gospodarze natomiast przegrali dwa ostatnie spotkania i nie zapowiada się, by w czwartek przerwali tą passę.

CZWARTEK – 17 PAŹDZIERNIKA 2019

19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 10. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – RHEIN-NECKAR LOEWEN 


20:45 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 10. kolejka: HSG WETZLAR – THW KIEL 

About Bartosz Głąb

Dziennikarz GOL24.pl zajmujący się piłkarską Ekstraklasą i 1. ligą, oraz współpracujący z TakSięGra.pl