10. kolejka Premier League w Canal+Sport!

Już w najbliższy weekend czeka nas kolejna dawka piłkarskiej adrenaliny prosto z Wysp Brytyjskich. Przed nami dziesiąta seria gier Premier League, a w niej m.in. prawdopodobnie kolejny koncert orkiestry Jurgena Kloppa, a także walka Man. United – Everton, a więc […]

Już w najbliższy weekend czeka nas kolejna dawka piłkarskiej adrenaliny prosto z Wysp Brytyjskich. Przed nami dziesiąta seria gier Premier League, a w niej m.in. prawdopodobnie kolejny koncert orkiestry Jurgena Kloppa, a także walka Man. United – Everton, a więc kolejny dzień z kłopotliwego życia Jose Mourinho.

W sobotę na Anfield prawdopodobnie następny dzień w biurze dla piłkarzy Liverpoolu, bowiem na ich stadion przyjeżdża Cardiff zespół balansujący na granicy strefy spadkowej, który jak dotychczas uzbierał pięć „oczek” w ligowej tabeli. The Reds będą walczyli o kolejne ligowe zwycięstwo, które pozwoli cały czas iść równo z Manchesterem City. Obecni Mistrzowie Anglii w tej kolejce będą musieli bardziej się wysilić, bowiem ich rywalem będzie Tottenham, który w poniedziałkowy wieczór na Wembley tanio skóry nie sprzeda.

W niedzielę z uwagą będziemy obserwowali spotkanie Manchesteru United (co tam El Classico). Czerwone Diabły zmierzą się na swoim terenie z Evertonem. W przypadku zwycięstwa piłkarzy Jose Mourinho jest szansa na odrobienie punktów i przeskok na siódme miejsce. Nie będzie to jednak proste. Gracze z Miasta Beatlesów pokazują się w tym sezonie z przyzwoitej strony. Poprzednie dwa ligowe spotkania to dwa zwycięstwa, czy w niedzielę przedłużą tą serie?

SOBOTA – 27 PAŹDZIERNIKA 2018

15:55 Premier League – 10. kolejka: LIVERPOOL FC – CARDIFF CITY na żywo


18:25 Premier League – 10. kolejka: LEICESTER CITY – WEST HAM UNITEDna żywo


21:00 Premier League – 10. kolejka: ??? – ???

NIEDZIELA – 28 PAŹDZIERNIKA 2018

14:25 Premier League – 10. kolejka: CRYSTAL PALACE – ARSENAL FC na żywo


16:55 Premier League – 10. kolejka: MANCHESTER UNITED – EVERTON FCna żywo

PONIEDZIAŁEK – 29 PAŹDZIERNIKA 2018

20:55 Premier League – 10. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD

About Jakub Lipiec