11. kolejka Handball Bundesligi w Sportklubie

Przed nami 11. kolejka Bundesligi piłkarzy ręcznych. Zapowiada się ona bardzo ciekawie. W Magdeburgu gospodarze zagrają z Rhein Neckar Loewen, a Hannover podejmie Frisch Auf Goppingen. Mecz w Magdeburgu będzie oczywiście hitem 11. kolejki rozgrywek. Zespół Piotra Chrapkowskiego zajmuje 5. […]

Przed nami 11. kolejka Bundesligi piłkarzy ręcznych. Zapowiada się ona bardzo ciekawie. W Magdeburgu gospodarze zagrają z Rhein Neckar Loewen, a Hannover podejmie Frisch Auf Goppingen.

Mecz w Magdeburgu będzie oczywiście hitem 11. kolejki rozgrywek. Zespół Piotra Chrapkowskiego zajmuje 5. miejsce w tabeli i wciąż liczy się w walce o tytuł mistrza kraju. Magdeburczycy tracą tylko 3 punkty do lidera, czyli Fuchse Berlin. Tylko punkt do stołecznej drużyny traci zespół Rhein Neckar Loewen. Lwy grają z meczu na mecz coraz lepiej i są wiceliderami Bundesligi. Wiadomo, że nie będzie im łatwo obronić tytułu mistrza kraju.

W meczu Hannoveru z Goppingen faworytem będą gospodarze, którzy powinni wykorzystać atut własnego parkietu. Hannover z ostatnich 5 meczów przegrał aż 3, przez co z pozycji lidera spadł na 6. pozycję. Jednak szczypiornistów tego zespołu wciąż nie można lekceważyć. Goppingen w tabeli zajmuje 11. miejsce i będzie myśleć raczej o utrzymaniu.

CZWARTEK – 2 LISTOPADA 2017

19:00 DKB Handball Bundesliga – 11. kolejka: SC MAGDEBURG – RHEIN NECKAR LOWEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

NIEDZIELA – 5 LISTOPADA 2017

20:30 DKB Handball Bundesliga – 11. kolejka: TSV HANNOVER BURGDORF – FRISCH AUF GOPPINGEN premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński

About Kamil Karczmarek