11. kolejka PGNiG Superligi w Canal+ Sport HD

Przed nami 11. kolejka polskiej ligi piłkarzy ręcznej. Na antenie Canal+ Sport HD transmitowane będą 2 spotkania. Będą to mecze Piotrkowianina z Wisła Płock oraz Pogoni Szczecin z MKS-em Kalisz. W meczu w Piotrkowie Trybunalskim nie ciężko wskazać faworyta. Orlen […]

Przed nami 11. kolejka polskiej ligi piłkarzy ręcznej. Na antenie Canal+ Sport HD transmitowane będą 2 spotkania. Będą to mecze Piotrkowianina z Wisła Płock oraz Pogoni Szczecin z MKS-em Kalisz.

W meczu w Piotrkowie Trybunalskim nie ciężko wskazać faworyta. Orlen Wisła Płock w tym sezonie przegrała tylko z Vive. Nafciarze prowadzą w tabeli grupy pomarańczowej. Mecze Superligi są dla Wisły pocieszeniem po słabych występach w Lidze Mistrzów. Piotrkowianin w grupie pomarańczowej jest na 4. miejscu. W poprzedniej kolejce szczypiorniści z Piotrkowa przegrali z Górnikiem Zabrze.

W niedzielę Pogoń Szczecin podejmie MKS Kalisz. Jest to również mecz drużyn z grupy pomarańczowej, ale zupełnie z innego poziomu. Ekipa z Kalisza zajmie 6. miejsce, a Sandra Pogoń jest 8. Zespół ze Szczecina wygrał w tym sezonie tylko raz i nie ma szans na poprawę swojej pozycji. Dla Kalisza to dobra okazja na zdobycie łatwych punktów.

ŚRODA – 22 LISTOPADA 2017

18:15 PGNiG Superliga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Piotrkowa Trybunalskiego)
Reporter: Bartosz Ignacik

18:25 PGNiG Superliga – 11. kolejka: MKS PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Piotrkowa Trybunalskiego)

NIEDZIELA – 26 LISTOPADA 2017

12:45 PGNiG Superliga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

12:55
 PGNiG Superliga – 11. kolejka: SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN – ENERGA MKS KALISZ na żywo
CANAL+ Sport HD

About Kamil Karczmarek