12. kolejka Premier League w CANAL+!

Dwunasta kolejka Premier League to seria gier na którą chyba każdy miłośnik ligi angielskiej czekał ze szczególną niecierpliwością. To w tej kolejce miejsce mieć będą Derby Manchesteru, wielkie starcie, które jak zwykle wygeneruje wielkie napięcie i oczekiwanie. Zanim jednak będziemy […]

Dwunasta kolejka Premier League to seria gier na którą chyba każdy miłośnik ligi angielskiej czekał ze szczególną niecierpliwością. To w tej kolejce miejsce mieć będą Derby Manchesteru, wielkie starcie, które jak zwykle wygeneruje wielkie napięcie i oczekiwanie.

Zanim jednak będziemy przeżywali niedzielne emocje związane z wielkim graniem w Manchesterze w trochę spokojniejszych nastrojach będziemy obserwowali sobotnie pojedynki m.in. rywalizacje Crystal Palace – Tottenham. Dla Kogutów będących w dobrej dyspozycji mecz z Crystal Palace ma być tylko kolejnym spokojnym dniem w biurze. Odhaczyć trzy punkty i do domu. Ostatnie występy Orłów potwierdzają to, że Tottenham nie ma się czego bać. Prawie wszystkie poprzednie mecze kończyły się porażkami, a przyzwoita czternasta pozycja to raczej spuścizna niezłego początku tego sezonu.

W niedzielę zaś w końcu będziemy mogli dopuścić do siebie emocje związane z wielką rywalizacją w Manchesterze. Manchester City – Manchester United czy w takich meczach wskazywanie faworyta ma sens? Pewnie nie, chociaż nie trzeba wielkiego rozeznania, aby wiedzieć, że faworytem do wygrania tego spotkania są The Citizens. Prowadzą w lidze, a bilans bramkowy 33 do 4 potwierdza tylko ich niesamowitą dominację. United cały czas pogrążone w kryzysie, szukające rozwiązania sowich problemów, za sterami, którego wciąż dzielnie stoi The Special One. Ostatni czas dla Czerwonych Diabłów to huśtawka nastrojów od porażki w West Hamem, przez remis z Chelsea i porażkę z Juve, aż po dwa poprzednie spotkania i zwycięstwa z Evertonem i Bournemouth. Ostatnie starcie bezpośrednie to zwycięstwo Man. United, czy piłkarze Guardioli wezmą rewanż za kwietniową porażkę?

SOBOTA – 10 LISTOPADA 2018

13:25 Premier League – 12. kolejka: CARDIFF CITY – BRIGHTON & HOVE ALBIONna żywo


15:55 Premier League – 12. kolejka: ??? – ??? na żywo


18:25 Premier League – 12. kolejka: CRYSTAL PALACE – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

NIEDZIELA – 11 LISTOPADA 2018

12:55 Premier League – 12. kolejka: LIVERPOOL FC – FULHAM FC na żywo


15:10 Premier League – 12. kolejka: CHELSEA FC – EVERTON FC na żywo


17:25 Premier League – 12. kolejka: MANCHESTER CITY – MANCHESTER UNITED na żywo

About Jakub Lipiec