12. kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie!

Dwunasta kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie upłynie nam pod znakiem spotkania LASK Linz – Salzburg. Będzie to starcie na szczycie tabeli, bowiem LASK to zespół będący na trzecim miejscu w tabeli, a Salzburg to jej niekwestionowany lider. Po jedenastu dotychczasowych […]

Dwunasta kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie upłynie nam pod znakiem spotkania LASK Linz – Salzburg. Będzie to starcie na szczycie tabeli, bowiem LASK to zespół będący na trzecim miejscu w tabeli, a Salzburg to jej niekwestionowany lider.

Po jedenastu dotychczasowych meczach ekipa LASK Linz ma na swoim koncie dwadzieścia jeden punktów, co daje im wysoką trzecią lokatę. Co więcej Czarno – Biali mają dokładnie tyle samo „oczek”, co St. Polen, które okupuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Salzburg nie będzie więc miał łatwego zadania, bo stawka dla gospodarzy jest wysoka. Zawodnicy Mistrza Austrii jednak w tym sezonie praktycznie nie zawodzą, więc obstawienie, że to właśnie Byki zdobędą komplet punktów nikogo specjalnie nie powinno zdziwić. Czekamy , mimo to, na wyrównane i stojące na wysokim poziomie piłkarskie widowisko!

NIEDZIELA – 28 PAZDZIERNIKA 2018

16:55 Tipico Bundesliga – 12. kolejka: LASK LINZ – FC RED BULL SALZBURGna żywo

About Jakub Lipiec