13. kolejka Eredivisie w Polsat Sport News

Przed nami kolejne piłkarskie emocje z ligą holenderską. W ten weekend stacja Polsat Sport News pokaże dwa niedzielne spotkania 13.kolejki Eredivisie.  Pierwszy mecz zacznie się już o 12:15, AFC Ajax zagra u siebie z Utrechtem. Ajax jest zdecydowanym liderem tabeli i […]

Przed nami kolejne piłkarskie emocje z ligą holenderską. W ten weekend stacja Polsat Sport News pokaże dwa niedzielne spotkania 13.kolejki Eredivisie. 

Pierwszy mecz zacznie się już o 12:15, AFC Ajax zagra u siebie z Utrechtem. Ajax jest zdecydowanym liderem tabeli i faworytem do wygrania tego spotkania. Gospodarze wygrali ostatnich trzynaście spotkań na własnym stadionie i będą chcieli podtrzymać wspaniałą passę. Imponuje też forma strzelecka aktualnych mistrzów Holandii. W ostatnich 21 meczach na własnym stadionie, trafiali do bramki przynajmniej dwa razy. Utrecht jednak ma podstawy, aby sprawić niespodziankę w Amsterdamie. Wygrali ostatnie trzy mecze w lidze oraz zajmują wysoką, czwartą pozycję w tabeli. Warto zasiąść przed telewizorem w niedzielę.

Drugie spotkanie zaplanowano na 14:30. Trzeci w tabeli Eredivisie PSV zagra na wyjeździe z Willem II. Gospodarze wygrywając z PSV zbliżą się do nich w tabeli na jeden punkt. Dwa ostatnie spotkania tych drużyn jednak wygrali gracze z Eindhoven, którzy nie mogą wygrać w lidze od trzech spotkań. Niedzielna potyczka ma być przełamaniem kryzysu.

NIEDZIELA – 10 LISTOPADA 2019

12:15 Eredivisie – 13. kolejka: AFC AJAX – FC UTRECHT na żywo
Ipla

14:25 Eredivisie – 13. kolejka: WILLEM II – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.