13. kolejka włoskiej SuperLega na sportowych antenach Polsatu

W ten weekend na swoich antenach Polsat Sport pokaże relacje z dwóch meczów siatkarskiej SuperLega. Widzowie zobaczą m.in. spotkanie aktualnego lidera włoskiej ligi, Cucine Lube Civitanova. W meczu pokazanym przez Polsat Sport Extra ujrzymy lidera SuperLega, Cucine Lube Civitanova, który […]

W ten weekend na swoich antenach Polsat Sport pokaże relacje z dwóch meczów siatkarskiej SuperLega. Widzowie zobaczą m.in. spotkanie aktualnego lidera włoskiej ligi, Cucine Lube Civitanova.

W meczu pokazanym przez Polsat Sport Extra ujrzymy lidera SuperLega, Cucine Lube Civitanova, który podejmie aktualnie przedostatnią drużynę w tabeli, Consar Rawenne. Zespół Lube przegrał w tym sezonie zaledwie jedno spotkanie, a ich przeciwnicy tylko raz wygrali. Trzeba dodać jednak, że Ravenna ma o trzy mecze mniej rozegranych od rywali. W ich bezpośrednim pojedynku w 2. kolejce, o wygraniu zdecydował dopiero tie-break, w którym lepsi okazali się zawodnicy Lube Civitanova.

W trzynastej kolejce zmierzą się ze sobą także ekipy NBV Werona, która podejmie u siebie Itas Trentino. Oba zespoły plasują się obok siebie w tabeli. Itas zajmuje aktualnie ósme miejsce z 10 punktami, a Werona jest na dziewiątym z 9 oczkami na swoim koncie. Obie drużyny mierzyły się już ze sobą na początku października. Trentino uległo wtedy na własnym parkiecie 0:3.

NIEDZIELA – 6 GRUDNIA 2020

00:00 (sb/nd) SuperLega – 13. kolejka: CONSAR RAWENNA – CUCINE LUBE CIVITANOVA 


20:30
SuperLega – 13. kolejka: NBV WERONA – ITAS TRENTINO 

About Arkadiusz Kogut