14. i 15. kolejka PGNiG Superligi w TVP Sport

Kolejne spotkania PGNiG Superligi w polskiej telewizji. Tym razem kamery TVP Sport powędrują do trzech polskich miast, gdzie odbędą się trzy spotkania. Pierwszym z nich będzie pojedynek w 14. kolejce, Azoty Puławy – Wisła Płock. Nafciarze są niepokonani w tym sezonie i […]

Kolejne spotkania PGNiG Superligi w polskiej telewizji. Tym razem kamery TVP Sport powędrują do trzech polskich miast, gdzie odbędą się trzy spotkania.

Pierwszym z nich będzie pojedynek w 14. kolejce, Azoty PuławyWisła Płock. Nafciarze są niepokonani w tym sezonie i zajmują pierwszą pozycję w tabeli. Gospodarze zgromadzili 25 oczek co daje piątą lokatę. Kibice w Puławach na zwycięstwo nad Wisłą Płock czekają od pięciu lat.

W weekend zostaną pokazane dwa mecze 15. kolejki. W sobotę o 13:00 MMTS Kwidzyn zagra na wyjeździe z Chrobrami Głogów.  Zawodnicy i kibice z Głogowa na zwycięstwo w lidze czekają od 13 października, czarna seria może zostać przerwana w sobotę. Kwidzyn w tabeli znajduję się obok Chrobrego, mecz będzie wyrównany. Arcyciekawe spotkanie czeka kibiców w Opolu.  Czwarta w tabeli Gwardia podejmie trzeci Górnik Zabrze. Zabrzanie wygrali ostatnich osiem meczów ligowych i są na fali wznoszącej. Gospodarze mają ze sobą wsparcie trybun.

WTOREK – 3 GRUDNIA

17:45 PGNiG Superliga – 14. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:10 PGNiG Superliga – 14. kolejka: AZOTY PUŁAWY – ORLEN WISŁA PŁOCK 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

SOBOTA – 7 GRUDNIA

12:35 PGNiG Superliga – 15. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 
PGNiG Superliga – 15. kolejka: MMTS KWIDZYN – SPR CHROBRY GŁOGÓW 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

NIEDZIELA – 8 GRUDNIA

12:35 PGNiG Superliga – 15. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 
PGNiG Superliga – 15. kolejka:GWARDIA OPOLE – GÓRNIK ZABRZE
TVP Sport HDsport.tvp.pl

 

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.