14. kolejka Ligi Angielskiej w Canal+!

Po emocjach w weekend, liga angielska nie zwalnia tempa. Już we wtorek i środę czekają nas mecze prosto z Anglii, mianowicie Watford – Manchester United i Everton – West Ham. We wtorek wieczorem, czeka nas rywalizacja Watford – Manchester United. […]

Po emocjach w weekend, liga angielska nie zwalnia tempa. Już we wtorek i środę czekają nas mecze prosto z Anglii, mianowicie Watford – Manchester United i Everton – West Ham.

We wtorek wieczorem, czeka nas rywalizacja Watford – Manchester United. Faworyta wskazać bardzo łatwo, są to oczywiście piłkarze Czerwonych Diabłów, którzy grają ostatnio bardzo równo, pewnie wygrywając dwa poprzednie spotkania. Gospodarze również prezentują niezłą formę, lecz grają w kratkę i często ósmej drużynie w tabeli zdarzają się przykre wpadki. Być może będą potrafili się przeciwstawić ekipie przyjezdnych. Kto wie? Dla ekipy wicelidera to zwycięstwo jest obowiązkiem.

W środowy wieczór będziemy mogli obserwować potyczkę Everton – West Ham United. Oba zespoły jak tlenu potrzebują punktów, co prognozuje nam zaciętą i nieustępliwą batalię do samego końca. Kto będzie lepszy w tym pojedynku słabeuszy. Szesnasty Everton czy osiemnasty West Ham? Kto zdobędzie te piekielnie ważne punkty?

Życzymy miłego oglądania!

pasek2

WTOREK – 28 LISTOPADA 2017

20:55 Premier League – 14. kolejka: WATFORD FC – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

ŚRODA – 29 LISTOPADA 2017

20:55 Premier League – 14. kolejka: EVERTON FC – WEST HAM UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny
pasek2

About Jakub Lipiec