15. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet w Polsacie Sport HD

Dwa spotkania 15. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet pokaże stacja Polsat Sport HD.  W sobotnie popołudnie E.Leclerc Radomka Radom podejmie ŁKS Commercecon Łódź. Oczywistym faworytem spotkania są przyjezdne, natomiast muszą wyjść na parkiet w pełni skoncentrowane i zmobilizowane. Radomka pokazała już […]

Dwa spotkania 15. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet pokaże stacja Polsat Sport HD. 

W sobotnie popołudnie E.Leclerc Radomka Radom podejmie ŁKS Commercecon Łódź. Oczywistym faworytem spotkania są przyjezdne, natomiast muszą wyjść na parkiet w pełni skoncentrowane i zmobilizowane. Radomka pokazała już w tym sezonie, że u siebie jest w stanie nawiązać walkę z czołowymi klubami w lidze. Duże problemy sprawili choćby Budowlanym Łódź, którym zdołały urwać seta. Niewykluczone, że gospodynie dzisiaj znów pokażą się z niezłej strony.

O tej samej porze w poniedziałek, kamery Polsatu zabiorą nas do Piły, gdzie ENEA PTPS zmierzy się z Bankiem Pocztowym Pałac Bydgoszcz. Obie ekipy radzą sobie w tym sezonie całkiem przyzwoicie, plasując się w górnej połówce tabeli. Szczególnie zaskakuje czwarta lokata Bydgoszczanek, które w tym sezonie chcą chyba powalczyć nawet o miejsce na podium. Żeby jednak to osiągnąć, muszą wygrać w poniedziałek. Łatwo nie będzie, aczkolwiek to przyjezdne będą faworytkami.

SOBOTA – 19 STYCZNIA 2019

17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 15. kolejka: E.LECREC RADOMKA RADOM – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla

PONIEDZIAŁEK – 21 STYCZNIA 2019

17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 15. kolejka: ENEA PTPS PIŁA – BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Jakub Zegarowski