16. kolejka Tauron Ligi Siatkarek w Polsacie Sport

Przyszła pora na szesnastą kolejkę polskiej ekstraklasy siatkarek. W weekend zobaczymy aż cztery spotkania, ale zanim to nastąpi, zostanie rozegrany zaległy mecz jedenastej kolejki. Wszystkie transmisje w Polsacie Sport. Tak to już jest w tym sezonie, że w prawie każdym […]

Przyszła pora na szesnastą kolejkę polskiej ekstraklasy siatkarek. W weekend zobaczymy aż cztery spotkania, ale zanim to nastąpi, zostanie rozegrany zaległy mecz jedenastej kolejki. Wszystkie transmisje w Polsacie Sport.

Tak to już jest w tym sezonie, że w prawie każdym tygodniu trzeba odrabiać koronawirusowe zaległości. Nie inaczej jest i w najbliższym tauronligowym rozdaniu. Już we wtorek Grupa Azoty Chemik Police podejmie DevelopRes SkyRes Rzeszów. Drużyna z Pomorza Zachodniego ma na koncie najmniejszą liczbę rozegranych meczów. Pomimo tego siatkarki z Polic zajmują całkiem niezłą szóstą pozycję w ligowej tabeli. Jest jeszcze jeden zespół, z tym samym numerkiem w statystyce rozegranych spotkań, to SkyRes Rzeszów. Zawodniczki z Podkarpacia są sensacyjnym liderem Tauron Ligi kobiet. Kto wygra to fascynujące starcie? Przekonamy się już niebawem.

W piątek i poniedziałek obejrzymy po dwa mecze. Pierwszego dnia weekendu czekają nas starcia DevelopRes SkyRes Rzeszów i E.Leclerc Moya Radomka Radom, a także #VolleyWrocław z BKS Bostik Bielsko-Biała. Pierwszy z tych meczów to będzie hit tej serii gier, bowiem spotkają się dwa najlepsze zespoły w tym sezonie Tauron Ligi. Ten kto wygra, będzie piastował fotel lidera. Wrocławianki uciekają znad strefy spadkowej, a Bielszczanki bronią swojego miejsca w środku stawki.

Poniedziałkowy wieczór z żeńską siatkówką zainauguruje nam mecz Polskie Przetwory Pałac BydgoszczEnerga MKS Kalisz. Ten pojedynek zapowiada się bardzo wyrównanie, ponieważ te dwa zespoły w ligowej tabeli dzieli tylko DPD Legionovia Legionowo, której mecz z Jokerem Świecie obejrzymy nieco później. Joker plasuje się tuż nad miejscem dającym udział w 1. lidze. Poniżej terminarz spotkań transmitowanych w Polsacie Sport.

WTOREK – 12 STYCZNIA 2021

17:30 Tauron Liga – 11. kolejka: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW 
Polsat Sport HD

PIĄTEK – 15 STYCZNIA 2021

17:30 Tauron Liga – 16. kolejka: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM 
Polsat Sport HD

20:30 Tauron Liga – 16. kolejka: #VOLLEYWROCŁAW – BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA 
Polsat Sport HD

SOBOTA – 16 STYCZNIA 2021

20:30 Tauron Liga – 16. kolejka: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ
Polsat Sport HDIpla

PONIEDZIAŁEK – 18 STYCZNIA 2021

17:30 Tauron Liga – 16. kolejka: POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ – ENERGA MKS KALISZ 
Polsat Sport HD


20:30 Tauron Liga – 16. kolejka: JOKER ŚWIECIE – DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO 
Polsat Sport HD

 

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.