17. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet na antenach Polsatu Sport

Od soboty do poniedziałku potrwa 17. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. W Polsacie Sport i Polsacie Sport News będzie można zobaczyć trzy mecze tej serii gier. W sobotni wieczór Energa MKS Kalisz podejmie drużynę Chemika Police. Gospodynie tego starcia w tym […]

Od soboty do poniedziałku potrwa 17. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. W Polsacie Sport i Polsacie Sport News będzie można zobaczyć trzy mecze tej serii gier.

W sobotni wieczór Energa MKS Kalisz podejmie drużynę Chemika Police. Gospodynie tego starcia w tym sezonie radzą sobie słabo, bowiem w piętnastu rozegranych do tej pory meczach zdobyły tylko 12. punktów. Ostatnio sprawiły jednak dużą niespodziankę, pokonując 5. w tabeli Pałac Bydgoszcz i to na jego parkiecie. O pójście za ciosem będzie jednak trudne, bo do Kalisza przyjeżdża pewny lider tabeli, który już po raz szósty z rzędu broni tytułu Mistrza Polski. W tym sezonie siatkarki z Polic również są na dobrej drodze do tego, by znowu triumfować w lidze.

W poniedziałek o 17:30 BKS Bielsko – Biała podejmie we własnej hali Pałac Bydgoszcz. Gospodynie tego spotkania po piętnastu rozegranych meczach są na 6. miejscu w ligowej stawce z dorobkiem 24. punktów. Cztery „oczka” więcej mają siatkarki z Bydgoszczy, ale rozegrały one 16. meczów. Przed nami wyrównany mecz zespołów sąsiadujących ze sobą w tabeli.

Na zakończenie 15. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zagra z DPD Legionovią Legionowo. Gospodynie zamykają ligową tabelę z dorobkiem zaledwie 7. punktów. W czternastu meczach tylko dwukrotnie udało im się wygrać. Przyjezdne radzą sobie trochę lepiej, ale 9. miejsce w lidze z pewnością nie jest szczytem marzeń siatkarek z Legionowa. Niemniej jednak szansa na podreperowanie ich bilansu punktowego jest bardzo duża. Transmisja w Polsacie Sport od godziny 20:30.

SOBOTA – 2 LUTEGO 2019

20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 17. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – CHEMIK POLICE na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 4 LUTEGO 2019

17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 17. kolejka: BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA – BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 17. kolejka: KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.