18 kolejka Serie A1 w Polsacie Sport News

Już w najbliższą niedzielę 2 lutego, rozegrana zostanie 18 seria gier we włoskiej Serie A1. Transmisje w Polsacie Sport News. Top Volley Latina – Leo Shoes Modena w tym spotkaniu faworyt jest z góry określony. Drużyną która ma triumfować w […]

Już w najbliższą niedzielę 2 lutego, rozegrana zostanie 18 seria gier we włoskiej Serie A1. Transmisje w Polsacie Sport News.

Top Volley LatinaLeo Shoes Modena w tym spotkaniu faworyt jest z góry określony. Drużyną która ma triumfować w tym meczu jest ekipa z Modeny. Goście  są na 3 pozycji z dorobkiem 37 punktów, gospodarze natomiast plasują się na miejscu 12. Pierwsze spotkanie tych drużyn wygrała drużyna Leo Shoes Modena 3:0. Czy tak będzie i tym razem? Przekonają się państwo o tym po włączeniu Polsatu Sport News w niedzielę o godzinie 15:30.

Sir Safety Conad PerugiaKieone Padova, czyli pojedynek drużyn z górnej części tabeli. Gospodarze są na miejscu 2, goście na 6. Podopieczni Vitala Heynena w trakcie tygodnia rozegrali mecz w Lidze Mistrzów, gdzie wygrali 3:0 z Tours. Ostatnia porażka gospodarzy miała miejsce 10 listopada 2019, również i w tym spotkaniu nie powinni oni  przegrać meczu. Ale jak będzie? Transmisja z tego meczu w Polsacie Sport News, początek rywalizacji o godzinie 18:00.

NIEDZIELA – 2 LUTEGO 2020

15:30 Serie A1 – 18. kolejka:TOP VOLLEY LATINA – LEO SHOES MODENA  na żywo
Ipla

18:00
 
Serie A1 18. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIAKIEONE PADOVA na żywo
Ipla

 

About Kacper Teuerle