19. kolejka PGNiG Superligi Kobiet w TVP Sport

MKS Perła Lublin musi mieć się na baczności. Po definitywnym odpadnięciu z Pucharu EHF, zawodniczki Roberta Lisa mogą skupić się wyłącznie na polskim podwórku. Jednak o przewadze jaką uzyskały przed ukończeniem roku mogą zapomnieć, a w przypadku raptem trzech punktów […]

MKS Perła Lublin musi mieć się na baczności. Po definitywnym odpadnięciu z Pucharu EHF, zawodniczki Roberta Lisa mogą skupić się wyłącznie na polskim podwórku.

Jednak o przewadze jaką uzyskały przed ukończeniem roku mogą zapomnieć, a w przypadku raptem trzech punktów przewagi na drugim Zagłębiem Lubin, każdy mecz może zdecydować o mistrzostwie. W stolicy Lubelszczyzny czeka je wyzwanie z Eurobud JKS-em Jarosław, rewelacją tegorocznych rozgrywek. Może być to kłopotliwe dla lubinianek, gdyż ostatnie starcie na początku stycznia w Jarosławiu, wygrały z beniaminkiem dopiero po serii rzutów karnych. Podrażnione jarosławianki z pewnością nie zapomniały o tej porażce i będą chciały co najmniej powtórzyć tamten rezultat, mimo że to mistrzynie Polski są bezsprzecznymi faworytkami.

Spotkanie transmitowane będzie za pośrednictwem strony sport.tvp.pl. Rozpoczęcie meczu 27 lutego o godzinie 18.

CZWARTEK – 27 LUTY 2020

18:00 PGNiG Superliga – 19. kolejka: JKS JROSŁAW – MKS LUBLIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Patryk Dziadura