2. i 3. kolejka ligi czeskiej w Polsacie Sport Extra

Liga czeska nie zwalnia tempa. Dwie kolejki w krótkim odstępie czasowym. Spotkania transmitowane w Polsacie Sport Extra. We wtorek o godzinie 19:55 Sparta Praga podejmie u siebie Banika Ostrava w ramach grupy mistrzowskiej. Prażanie nie mają już szans na awans do […]

Liga czeska nie zwalnia tempa. Dwie kolejki w krótkim odstępie czasowym. Spotkania transmitowane w Polsacie Sport Extra.

We wtorek o godzinie 19:55 Sparta Praga podejmie u siebie Banika Ostrava w ramach grupy mistrzowskiej. Prażanie nie mają już szans na awans do ligi mistrzów, ponieważ zajmują trzecie miejsce z 53. punktami tracą aż 16 do drugiej Viktorii. Banik Ostrava jest na ostatnim miejscu w grupie mistrzowskiej. W drugim meczu 2. kolejki dojdzie do hitu. Lider – Slavia Praga zagra z viceliderem – Viktoria Pilzno. Będzie to kluczowe starcie, które może zadecydować o końcowych rozstrzygnięciach.

Trzecia kolejka rozpocznie się od spotkania Slovana Liberec z Banikiem Ostrava. Zapowiadany mecz będzie pojedynkiem drużyn z dolnych rejonów tabeli grupy mistrzowskiej. Choć liczących się cały czas w walce o europejskie puchary. Następnym spotkaniem pokazywanym w Polsacie Sport Extra będzie mecz Viktoria PilznoSparta Praga. Gospodarze zmierzą się z kolejnym zespołem z Pragi w odstępie kilku dni. Obydwa zespoły prezentują w ostatnich spotkaniach dobrą dyspozycję, co powinno przełożyć się na jakość samego pojedynku.

WTOREK – 23 CZERWCA 2020

19:55 1. Liga – grupa mistrzowska, 2. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FC BANIK OSTRAVA 
Ipla

ŚRODA – 24 CZERWCA 2020

19:55 1. Liga – grupa mistrzowska, 2. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FK VIKTORIA PILZNO 
Ipla

SOBOTA – 27 CZERWCA 2020

19:55 1. Liga – grupa mistrzowska, 3. kolejka: FC SLOVAN LIBEREC – FC BANIK OSTRAVA 
Ipla

NIEDZIELA – 28 CZERWCA 2020

16:25 1. Liga – grupa mistrzowska, 3. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – AC SPARTA PRAGA 
Ipla

About Łukasz Urbanowski