2. kolejka eWinner 1. Ligi w nSport+

W drugiej kolejce widzowie będą świadkami derbów Wielkopolski pomiędzy Startem i Ostrovią. Równie ciekawie będzie w Tarnowie, gdzie Unia podejmie Apator. Lokomotiv po srogim laniu w Łodzi będzie szukać punktów w pojedynku z Wybrzeżem. Jedynym zawodnikiem w talii Kokina, który […]

W drugiej kolejce widzowie będą świadkami derbów Wielkopolski pomiędzy Startem i Ostrovią. Równie ciekawie będzie w Tarnowie, gdzie Unia podejmie Apator.

Lokomotiv po srogim laniu w Łodzi będzie szukać punktów w pojedynku z Wybrzeżem. Jedynym zawodnikiem w talii Kokina, który nie zawiódł był Kostygow, którzy zdobył 10 oczek. Gdańszczanie dosyć niespodziewanie przegrali w 1. kolejce z Unią Tarnów. W Wybrzeżu zawiódł przede wszystkim Kacper Gomólski, którzy był autorem dwóch punktów.

Polonia rozpoczęła sezon od porażki z Ostrovią. W drużynie z Bydgoszczy żaden z zawodników nie zapisał na swoim koncie dwucyfrowego dorobku punktowego w pierwszym spotkaniu. Orzeł sprawil srogie lanie Łotyszom. Teraz będą mieć trudniejsze zadanie, bo zmierzą się z beniaminkiem, który będzie chciał wygrać.

W derbach województwa wielkopolskiego Gniezno zmierzy się z Ostrowem. Obie ekipy przystąpią do tego pojedynku w odmiennych nastrojach. Gospodarze dobrze rozpoczęli mecz wyjazdowy z Toruniem od wygrania w pierwszym biegu 4:2. W kolejnych biegach nie było już tak dobrze. Skończyło się porażką aż dwudziestoma punktami.Dla Gnieźnian najwięcej oczek zdobył Oliver Berntzon. Ostrów do zwycięstwa z Polonią doprowadziła para Grzegorz Walasek i Adrian Cyfer.

Jeśli Unia chce po tej kolejce być nadal niepokonana to Peter Ljung i Mateusz Cierniak muszą mieć wsparcie. Torunianie przyjadą do Tarnowa uskrzydleni zwycięstwem ze Startem. Tercer Chris Holder, Jack Holder oraz Wiktor Kułakow zdobył 34 punkty. Rosjanin zna ten tor bardzo dobrze, ponieważ w zeszłym sezonie jeździł w barwach Jaskółek.

SOBOTA – 18 LIPCA 2020

14:00 eWinner 1. Liga – 2. kolejka: LOKOMOTIV DAUGAVPILS – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo

Komentarz: Edward Durda

16:15 eWinner 1. Liga – 2. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Piotr Świderski (z Bydgoszczy)
Reporter: Mateusz Kędzierski


16:30 eWinner 1. Liga – 2. kolejka: ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Bydgoszczy)

19:00 eWinner 1. Liga – 2. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski – Sławomir Kryjom (z Gniezna)
Reporter: Łukasz Benz


19:15 eWinner 1. Liga – 2. kolejka: CAR GWARANT START GNIEZNO – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Gniezna) 

NIEDZIELA – 19 LIPCA 2020

14:00 eWinner 1. Liga – 2. kolejka: UNIA TARNÓW – EWINNER APATOR TORUŃ 

Komentarz: Edward Durda

PONIEDZIAŁEK – 20 LIPCA 2020

22:00 eWinner 1. Liga – 2. kolejka: Magazyn eWinner 1. ligi żużlowej

About Mateusz Bartkowiak