20. kolejka 2. Bundesligi w Eleven Sports

W 2. Bundeslidze rozegrana zostanie już dwudziesta seria spotkań. Trzy mecze tej kolejki będą transmitowane na antenach Eleven Sports. W piątek o godzinie 18:30 Erzgebirge Aue zagra z Hamburger SV. Goście z Hamburga są aktualnym liderem 2. Bundesligi, natomiast Aue […]

W 2. Bundeslidze rozegrana zostanie już dwudziesta seria spotkań. Trzy mecze tej kolejki będą transmitowane na antenach Eleven Sports.

W piątek o godzinie 18:30 Erzgebirge Aue zagra z Hamburger SV. Goście z Hamburga są aktualnym liderem 2. Bundesligi, natomiast Aue zajmuje 8 miejsce ze stratą 12 punktów do lidera. W kolejnym spotkaniu Osnabruck podejmie Bochum. Gospodarze w ostatnim okresie spisują się fatalnie. Osnabruck nie odniósł zwycięstwa od pięciu spotkań, a w nadchodzącej kolejce mierzyć się będzie z wiceliderem ligi. Bochum mimo, że zajmuje drugie miejsce to w ostatniej kolejce odnotował wpadkę, w postaci przegranej 2-1 z Karlsruher. Na zakończenie serii spotkań Dusseldorf zagra z Kiel. Obie drużyny zajmują miejsce w górnej połówce tabeli, co może zapowiadać dobre widowisko. Podopieczni Uwe Roslera w poprzedniej kolejce przegrali 1-2 z Wurzburgerem. Kiel natomiast pokonał 3-1 Braunschweig, co pozwoliło im utrzymać kontakt z czołówką.

PIĄTEK – 5 LUTY 2021

18:25 2. Bundesliga – 20. kolejka: FC ERZGEBIRGE AUE – HAMBURGER SV 
Ipla

SOBOTA – 6 LUTY 2021

12:55 2. Bundesliga – 20. kolejka: VFL OSNABRUCK – VFL BOCHUM 
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 8 LUTY 2021

20:25 2. Bundesliga – 20. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – HOLSTEIN KIEL 
Ipla

About Łukasz Urbanowski