20. kolejka Ligi Angielskiej w CANAL+!

Liga angielska nie zwalnia tempa, już we wtorek, środę i niedzielę czeka nas kilka transmisji, co oczywiście oznacza wiele piłkarskich emocji. Wśród pokazywanych drużyn, będziemy mogli zobaczyć m.in. Manchester United, Chelsea czy Arsenal. We wtorek na antenach Canal+ zobaczymy aż […]

Liga angielska nie zwalnia tempa, już we wtorek, środę i niedzielę czeka nas kilka transmisji, co oczywiście oznacza wiele piłkarskich emocji. Wśród pokazywanych drużyn, będziemy mogli zobaczyć m.in. Manchester United, Chelsea czy Arsenal.

We wtorek na antenach Canal+ zobaczymy aż cztery mecze, najciekawiej zapowiada się potyczka Manchester United – Burney. Faworytem, bez wątpienia, ekipa Czerwonych Diabłów. Zespół ten zajmuje drugie miejsce w tabeli, w pięciu ostatnich meczach piłkarze z Manchesteru ponieśli tylko jedną porażkę. The Clarets to drużyna piastująca siódme miejsce w tabeli z dorobkiem trzydziestu dwóch punktów. Jak można się domyślić nie będzie to łatwy mecz dla wiceliderów tabeli. Jednak te trzy punkty to kolejna bardzo istotna zdobycz, jeśli zawodnicy The Special One marzą o dogonieniu Manchesteru City. Początek 15:55.

W środę również każdy fanatyk angielskiej piłki dostanie dzienną dawkę futbolu na najwyższym poziomie, gdyż wieczorem będziemy mogli obserwować mecz Newcastle City – Manchester City. Newcastle to w ostatnim czasie ligowy średniak, ich gra to ciągła huśtawka nastrojów. Obecnie z dorobkiem osiemnastu punktów zajmują piętnaste miejsce w tabeli z bardzo małą przewagą nad strefą spadkową. Dlatego ich starcie z Manchesterem City może być bardzo bolesne, gdyż Obywatele są w nieziemski sposób rozpędzeni i zainkasowanie kolejnych trzech punktów, może być jedynie formalnością. Start meczu 20:40.

Na zakończenie dwudziestej serii gier w lidze angielskiej dostajemy rywalizację Crystale Palace – Arsenal. Orły to drużyna, która w ostatnim czasie lekko odbiła się od dna i obecnie zajmuje względnie bezpieczne szesnaste miejsce w ligowej tabeli. Ich kolejnym rywalem będą Kanonierzy. Gracze z Londynu prezentują przeciętną formę, lecz czwartkowe zwycięstwo jest obowiązkiem, jeśli chcą w dalszym ciągu utrzymywać się w okolicach pierwszej czwórki. Rozpoczęcie meczu 20:55.

Życzymy miłego oglądania!

pasek2

WTOREK – 26 GRUDNIA 2017

13:25 Premier League – 20. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – SOUTHAMPTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Rafał Nahorny

15:55
Premier League – 20. kolejka: MANCHESTER UNITED – BURNLEY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Rafał Nahorny

18:25
Premier League – 20. kolejka: LIVERPOOL FC – SWANSEA CITY na żywo
CANAL+ Sport HD 

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

20:30
Premier League – 20. kolejka: CHELSEA FC – BRIGHTON&HOVE ALBION premiera.200
CANAL+ Sport HD 

Komentarz: Adam Marchliński – Michał Gutka

ŚRODA – 27 GRUDNIA 2017

20:40 Premier League – 20. kolejka: NEWCASTLE UNITED – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

CZWARTEK – 28 GRUDNIA 2017

20:55 Premier League – 20. kolejka: CRYSTAL PALACE – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka
pasek2

About Jakub Lipiec