20. kolejka PGNiG Superligi Kobiet w TVP Sport

W tej kolejce liderki tabeli z Lublina wybiorą się na spotkanie z trzecimi w tabeli Kobierzycami. Piłkarki ręczne z Kobierzyc w swojej historii jeszcze nie wygrały z Lublinem. Były bardzo blisko wywalczenia remisu w starciu rozegranym 15 stycznia tego roku, […]

W tej kolejce liderki tabeli z Lublina wybiorą się na spotkanie z trzecimi w tabeli Kobierzycami.

Piłkarki ręczne z Kobierzyc w swojej historii jeszcze nie wygrały z Lublinem. Były bardzo blisko wywalczenia remisu w starciu rozegranym 15 stycznia tego roku, ale ostatecznie przegrały jedną bramką. Gospodynie w tym sezonie w swojej hali wygrały siedem z dziesięciu spotkań.  Perła na wyjeździe przegrała z Koszalinem oraz … Lubinem, czyli z zespołem z którym przegrały również ich przeciwniczki.

Niedzielne starcie między Energa MKS Kalisz a Zagłębiem Lubin będzie miało swój ciężar w ostatkach fazy zasadniczej. Obie drużyny są o krok od zajęcia miejsca premiowanego grą w ćwierćfinale PGNiG Superligi. Przegrana jednej z nich zostawia furtkę dla dziewiątego w tabeli Chrobrego Głogów, który zachowuje szanse na zajęcie miejsca w „ósemce” i wyprzedzenie bohaterów niedzielnego starcia.

SOBOTA – 7 MARCA 2020

12:25 PGNiG Superliga kobiet – 20. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

12:35 PGNiG Superliga kobiet – 20. kolejka: KPR GMINY KOBIERZYCE – MKS PERŁA LUBLIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

NIEDZIELA – 8 MARCA 2020

17:35 PGNiG Superliga mężczyzn – 20. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

18:00 PGNiG Superliga mężczyzn – 20. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Mateusz Bartkowiak