21. kolejka 2. Bundesligi w Eleven Sports!

W najbliższy weekend na antenach Eleven Sports zobaczymy kilka spotkań 2. Bundesligi. Najciekawiej zapowiada się piątkowe starcie FC Koeln – St. Pauli. FC Koeln – St. Pauli to niewątpliwe największy hit dwudziestej pierwszej serii gier na zapleczu Bundesligi. Obie ekipy […]

W najbliższy weekend na antenach Eleven Sports zobaczymy kilka spotkań 2. Bundesligi. Najciekawiej zapowiada się piątkowe starcie FC Koeln – St. Pauli.

FC Koeln – St. Pauli to niewątpliwe największy hit dwudziestej pierwszej serii gier na zapleczu Bundesligi. Obie ekipy to obok HSV dwaj główni kandydaci do bezpośredniego awansu. W lepszej sytuacji jest ekipa Kozłów, bowiem spadkowicze poprzedniego sezonu Bundesligi mają stratę tylko jednego punktu do St. Pauli, ale mają jedno zaległe spotkanie. Forma obu zespołów w ostatnim czasie na kolana nie powala. FC Koeln na pięć ostatnich spotkań wygrało tylko dwa przy trzech porażkach. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku ST. Pauli z tą różnicą, że piłkarze z Hamburga mają na swoim koncie 3 wygrane w poprzednich pięciu starciach. Kto będzie górą w starciu na szczycie 2. Bundesligi?

PIĄTEK – 8 LUTEGO 2019

18:25 2. Bundesliga – 21. kolejka: 1. FC KÖLN – FC SANKT PAULI na żywo
Ipla

SOBOTA – 09 LUTEGO 2019

12:55 2. Bundesliga – 21. kolejka: FC UNION BERLIN – SV SANDHAUSEN na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 10 LUTEGO 2019

13:25 2. Bundesliga – 21. kolejka: SV DARMSTADT 98 – FC HEIDENHEIM na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 11 LUTEGO 2019

20:25 2. Bundesliga – 21. kolejka: HAMBURGER SV – SG DYNAMO DREZNO na żywo
Ipla

About Jakub Lipiec