22. kolejka DKB Handball w Sportklubie

W hicie tej kolejki Magdeburg zmierzy się z Hannoverem. Magdeburg ma w tabeli punkt starty do trzeciego Hannoveru. Gospodarze w poprzedniej kolejce ulegli na wyjeździe Flensburgowi. Porażka zakończyła ich passę sześciu kolejnych zwycięstw z rzędu. Przyjezdni rozpoczęli grudzień od przegranej z Leipzig. […]

W hicie tej kolejki Magdeburg zmierzy się z Hannoverem.

Magdeburg ma w tabeli punkt starty do trzeciego Hannoveru. Gospodarze w poprzedniej kolejce ulegli na wyjeździe Flensburgowi. Porażka zakończyła ich passę sześciu kolejnych zwycięstw z rzędu. Przyjezdni rozpoczęli grudzień od przegranej z Leipzig. Kolejne pięć spotkań w tym samym miesiącu wygrali i na koniec z remisowali z Minden. W starciu rozegranym w tym sezonie triumfowali gracze Burgdofr trzema bramkami.

Kiel w tym sezonie w Sparkassen-Arenie przegrali jedno spotkanie, ale bardzo wysoko. Nieoczekiwanie pogromcom Zebr okazał się zespół HSG Wetzlar, który ostatecznie wygrał aż 20:27. THW nie może sobie pozwolić na wpadkę, ponieważ ma tylko dwa punkty nad drugim w tabeli Flensburgiem. Erlangen nie wygrało żadnego z dziewięciu starć ze swoim przeciwnikiem.

 

CZWARTEK – 6 LUTY 2020

19:00 DKB Handball Bundesliga – 22. kolejka: SC MAGDEBURG – TSV HANNOVER-BURGDORF na żywo

NIEDZIELA – 9 LUTY 2020

13:30 DKB Handball Bundesliga – 22. kolejka: THW KIEL – HC ERLANGEN na żywo

About Mateusz Bartkowiak