22.kolejka PGNIG Superligi mężczyzn w TVP Sport

Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana 22. kolejka PGNIG Superligi mężczyzn. Fani piłki ręcznej w naszym kraju będą mogli obejrzeć dwie transmisje w TVP Sport.  W piątek 21 lutego NMC Górnik Zabrze podejmie Chrobrego Głogów. Gospodarze zajmują 3 lokatę z […]

Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana 22. kolejka PGNIG Superligi mężczyzn. Fani piłki ręcznej w naszym kraju będą mogli obejrzeć dwie transmisje w TVP Sport. 

W piątek 21 lutego NMC Górnik Zabrze podejmie Chrobrego Głogów. Gospodarze zajmują 3 lokatę z dorobkiem 51 punktów, natomiast goście plasują się na 9 lokacie  i mają na swoim koncie 26 oczek. Pierwsze spotykanie pomiędzy tymi drużynami, było bardzo emocjonujące i trzymało kibiców w niepewności do ostatnich sekund. Ostatecznie mecz wygrała drużyna z Zabrza 32:31. Kto tym razem podniesie rękę w geście triumfu? Transmisja z tego pojedynku w TVP Sport, początek spotkania o godzinie 18:00.

W sobotę 22 lutego Energa MKS Kalisz zagra z Torus Wybrzeże Gdańsk. Faworytem tego spotkania według bukmacherów są gospodarze, którzy w ligowej tabeli usadowili się na 7 lokacie. Gdańszczanie zajmują 12 miejsce. Pierwsze spotkanie tych drużyn wygrała zdecydowanie ekipa z Kalisza 27:20. Proszę sobie wyobrazić, że ostatnie zwycięstwo klubu z Gdańska, miało miejsce jeszcze w 2019 roku. Dnia 4 grudnia wyszli zwycięsko z konfrontacji z Chrobrym, gdzie wygrali po rzutach karnych 33:32. Czy w tym spotkaniu w końcu się przełamią? Przekonają się państwo o tym po włączeniu TVP Sport w sobotę 22 lutego o godzinie 20:30. Serdecznie zapraszamy !!!

PIĄTEK – 21 LUTEGO

17:35 PGNiG Superliga – 22. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Grzegorz Chodkowski – Wojciech Zydroń , Arkadiusz Miszka  (z Zabrza)

18:00 PGNiG Superliga – 22. kolejka: NMC GÓRNIK ZABRZE – CHROBRY GŁOGÓW  na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Michał Matysik  (z Zabrza)

SOBOTA –22 LUTEGO

20:05 PGNiG Superliga – 22. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl


20:30 PGNiG Superliga – 22. kolejka: ENERGA MKS KALISZ  – TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
sport.tvp.pl
komentarz: Maciej Iwański – Iwona Niedźwiedź ( z Kalisza)

About Kacper Teuerle