24. kolejka Serie A w Eleven Sports!

Już w piątek rozpocznie się dwudziesta czwarta kolejka Serie A. W niej kilka ciekawych meczów, w których mamy nadzieję polscy zawodnicy będą grać rolę pierwszoplanowe (oczywiście w dobrym znaczeniu tego określenia). Kolejna kolejka Serie A to następne polowanie Krzysztofa Piątka, który […]

Już w piątek rozpocznie się dwudziesta czwarta kolejka Serie A. W niej kilka ciekawych meczów, w których mamy nadzieję polscy zawodnicy będą grać rolę pierwszoplanowe (oczywiście w dobrym znaczeniu tego określenia).

Kolejna kolejka Serie A to następne polowanie Krzysztofa Piątka, który nie zatrzymuje swojego licznika bramkowego. W tej kolejce rywalem Milan będzie o wiele trudniejszy przeciwnik niż ekipa Cagliari. Rossoneri w tej serii gier na wyjeździe zmierzą się z rewelacją ostatnich tygodni, a więc ekipą Atalanty, gdzie totalną furorę robi napastnik Zapata, który również strzela bez opamiętania. Różnica między Milanem, a Atalantą wynosi zaledwie punkt i w przypadku zwycięstwa drużyny Gasperiniego ekipa Gattuso będzie musiała rozstać się z wygodnym czwartym miejscem gwarantującym grę w Lidze Mistrzów.

W niedzielę w akcji zobaczymy między innymi Samdporię, która w Mediolanie zmierzy się z bardzo słabym w ostatnim czasie Interem. Mediolańczycy cały czas zajmują trzecie miejsce w tabeli, ale ich przewaga nad czwartym Milanem wynosi zaledwie cztery punkty. Jest to skutek mizernej formy Interu w kilku poprzednich meczach, co prawda dwa ostatnie pojedynki Inter wygrał (Parma, Rapid), ale nie były to spektakularne zwycięstwa. Sampa także w ostatnich tygodniach nie zachwyca. Pięć poprzednich spotkań to tylko jedna wygrana. We wrześniu Inter rzutem na taśmę wygrał, trzy punkty zapewnił Brozović, jak będzie tym razem?

PIĄTEK – 15 LUTEGO 2019

20:25 Serie A – 24. kolejka: JUVENTUS FC – FROSINONE CALCIO na żywo
Ipla

SOBOTA – 16 LUTEGO 2019

17:55 Serie A – 24. kolejka: CAGLIARI CALCIO – PARMA CALCIO na żywo


20:25 Serie A – 24. kolejka: ATALANTA BC – AC MILAN na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 17 LUTEGO 2019

12:25 Serie A – 24. kolejka: SPAL 2013 – AFC FIORENTINA na żywo
Ipla

14:55 Serie A – 24. kolejka: UDINESE CALCIO – CHIEVO WERONAna żywo
Ipla

14:55
 Serie A – 24. kolejka: GENOA CFC – SS LAZIO na żywo


17:55 Serie A – 23. kolejka: INTER MEDIOLAN – UC SAMPDORIAna żywo
Ipla

20:25 Serie A – 23. kolejka: SSC NAPOLI – TORINO FC na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 18 LUTEGO 2019

20:25 Serie A – 24. kolejka: AS ROMA – BOLOGNA FC na żywo
Ipla

About Jakub Lipiec