28. kolejka Eredivisie w Polsacie Sport News

We wtorek i środę w Polsacie Sport News będziemy mogli obserwować zmagania w lidze holenderskiej, w której rozgrywana będzie dwudziesta ósma seria gier. W środowy wieczór swój mecz rozegra wicelider tabeli Ajax, który powinien bez większych kłopotów pokonać FC Emmen. Pomimo […]

We wtorek i środę w Polsacie Sport News będziemy mogli obserwować zmagania w lidze holenderskiej, w której rozgrywana będzie dwudziesta ósma seria gier.

W środowy wieczór swój mecz rozegra wicelider tabeli Ajax, który powinien bez większych kłopotów pokonać FC Emmen. Pomimo tego, że mecz zostanie rozegrany w Emmen szanse graczy przedostatniej drużyny tabeli są nikłe, bowiem swój ostatni mecz wygrali 10 lutego, później w sześciu rywalizacjach tylko raz ugrali remis. Ajax goni ekipę PSV do której traci zaledwie dwa punkty. Lider tabeli w tej kolejce także nie powinien mieć trudności ze zdobyciem trzech punktów, bowiem rywalem Rolników będzie dwunasty w tabeli zespół Zwolle, który w pięciu ostatnich rywalizacjach z drużyną PSV ani razu nie ugrał choćby remisu.

ŚRODA – 3 KWIETNIA 2019

20:40 Eredivisie – 28. kolejka: FC EMMEN – AFC AJAX na żywo
Ipla

CZWARTEK – 4 KWIETNIA 2019

18:25 Eredivisie – 28. kolejka: PSV EINDHOVEN – PEC ZWOLLE na żywo
Ipla

20:40 Eredivisie – 28. kolejka: FEYENOORD – SC HEERENVEEN na żywo
Ipla

About Jakub Lipiec