28. kolejka Ligi Angielskiej w CANAL+!

Po tygodniu nieobecności, kiedy oglądaliśmy spotkania FA Cup, wraca Premier League. Jak zwykle w Canal+ zobaczymy kilka ciekawych spotkań, emocji z całą pewnością nie zabraknie. W sobotę najciekawiej zapowiada się mecz Liverpool – West Ham United. Gracze The Reds są […]

Po tygodniu nieobecności, kiedy oglądaliśmy spotkania FA Cup, wraca Premier League. Jak zwykle w Canal+ zobaczymy kilka ciekawych spotkań, emocji z całą pewnością nie zabraknie.

W sobotę najciekawiej zapowiada się mecz Liverpool – West Ham United. Gracze The Reds są ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji i ich występy mogą napawać pozytywnym myśleniem, głównie wysoka, pewna wygrana z FC Porto w Lidze Mistrzów. West Ham zaś gra bardzo przeciętnie, mają bezpieczną lokatę ligową, gdyż zajmują dwunastą lokatę, z dorobkiem 30 punktów. Ich kilka poprzednich pojedynków to bardzo nierówna forma, pięć meczów to dwa remisy, dwie porażki i jedno zwycięstwo. Czy postawią się na Anfield? Początek 15:55.

W niedzielę zaś czeka nas wielki hit angielskiej ekstraklasy. Na przeciwko siebie staną dwie znakomite drużyny, mianowicie drugi w tabeli Manchester United i czwarta w lidze Chelsea. Trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Oba zespoły zremisowały swoje spotkania w Lidze Mistrzów. Czerwone Diabły z Sevillą, natomiast The Blues z Barceloną. Spodziewajmy się więc starcia dwóch drużyn prezentujących podobny poziom. Nikt tutaj nie odpuści, to dobrze dla nas, dla kibiców. Będzie się działo! Start 15:00.

Życzymy miłego oglądania!

pasek2

SOBOTA – 24 LUTEGO 2018

13:25 Premier League – 28. kolejka: LEICESTER CITY – STOKE CITY na żywo


16:55 Premier League – 28. kolejka: LIVERPOOL FC – WEST HAM UNITED na żywo


18:25 Premier League – 28. kolejka: WATFORD FC – EVERTON FC na żywo

NIEDZIELA – 25 LUTEGO 2018

15:00 Premier League – 28. kolejka: MANCHESTER UNITED – CHELSEA FC na żywo

pasek2

About Jakub Lipiec