3. i 4. kolejka Kwalifikacji do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej na antenie TVP Sport

W 3. i 4. kolejce Kwalifikacji do Mistrzostw Europy TVP pokaże po 1 meczu z każdej z nich. W obu z nich Polscy szczypiorniści będą się mierzyli z sąsiadami zza zachodniej granicy, czyli Niemcami. Transmisja na TVP Sport i sport.tvp.pl. […]

W 3. i 4. kolejce Kwalifikacji do Mistrzostw Europy TVP pokaże po 1 meczu z każdej z nich. W obu z nich Polscy szczypiorniści będą się mierzyli z sąsiadami zza zachodniej granicy, czyli Niemcami. Transmisja na TVP Sport i sport.tvp.pl.

W środowe późne popołudnie w Arenie Gliwice staną naprzeciw siebie ekipy Polski i Niemiec. Faworytami spotkania wydaje się być ekipa zza Odry. Pewnie wygrała w pierwszych 2 kolejkach i z dorobkiem 4 punktów oraz stosunkiem bramkowym 67:35 zajmuje 1 miejsce w tabeli. Nasza ekipa plasuje się w tabeli dopiero na 3 miejscu. Spowodowane jest to niespodziewaną porażką polskich szczypiornistów, w październiku roku ubiegłego, z ekipą Izraela 25:24.  Dlatego ważne będzie, by w dwumeczu z Niemcami Polacy wygrali przynajmniej 1 mecz. Tylko takie wyniki pozwolą nam na awans. Mecze zapowiadają się wyjątkowo ciekawie. Możemy spodziewać się zaciętej walki do ostatniego gwizdka. Drugie spotkanie odbędzie się w sobotę 13 kwietnia w niemieckim mieście Halle.

ŚRODA – 10 KWIETNIA 2019

17:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 3. kolejka, grupa 1: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 3. kolejka, grupa 1: POLSKA – NIEMCY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

SOBOTA – 13 KWIETNIA 2019

13:30 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020, Halle, Niemcy: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020, Halle, Niemcy – grupa 1: NIEMCY – POLSKA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

About Łukasz Smużny