30. kolejka Premier League w Canal+ Sport!

Już w najbliższy weekend czeka nas trzydziesta seria gier angielskiej Premier League. Niewątpliwie najciekawiej zapowiadającym się spotkaniem będzie starcie w Londynie, gdzie Arsenal zmierzy się z Manchesterem United. Przed Kanonierami niezwykle trudne zadanie, w kolejnej serii gier zmierzą się z […]

Już w najbliższy weekend czeka nas trzydziesta seria gier angielskiej Premier League. Niewątpliwie najciekawiej zapowiadającym się spotkaniem będzie starcie w Londynie, gdzie Arsenal zmierzy się z Manchesterem United.

Przed Kanonierami niezwykle trudne zadanie, w kolejnej serii gier zmierzą się z Manchesterem United, które bez wątpienia będzie napakowany pozytywną energią po tym, co wydarzyło się w Paryżu. Pikanterii temu spotkaniu nadaje fakt, że będzie to potyczka dwóch sąsiadujących ze sobą ekip. Czerwone Diabły mają na swoim koncie pięćdziesiąt osiem punktów, zaś gracze Arsenalu mając na swoim koncie jedno „oczko” mniej piastują nieszczęsną piątą pozycje. Nieszczęsną dlatego, gdyż nie daje ona promocji do gry w Lidze Mistrzów, stąd wariactwo wokoło czwartej lokaty, która przywilej występu w Champions League daje. W pierwszym ligowym spotkaniu tych drużyn mieliśmy podział punktów, jak będzie tym razem?

Bezpośredni rywale w walce o pierwsze miejsce w ligowej tabeli, w tej serii gier podejmą rywali, którzy nie powinni sprawić im kłopotu. Manchester City w sobotę u siebie przyjmie ósmy w tabeli Watford, Liverpool natomiast w niedzielę zmierzy się z Burnley. Czy Liverpool powróci na ścieżkę zwycięstw po remisie w Derbach? Czy Manchester City przedłuży swoją passę wygranych?

SOBOTA – 9 MARCA 2019

13:25 Premier League – 30. kolejka: CRYSTAL PALACE – BRIGHTON & HOVE ALBION na żywo


15:55 Premier League – 30. kolejka: SOUTHAMPTON FC – TOTTENHAM UNITED na żywo


18:25 Premier League – 30. kolejka: MANCHESTER CITY – WATFORD FC na żywo

NIEDZIELA – 10 MARCA 2019

12:55 Premier League – 30. kolejka: LIVERPOOL FC – BURNLEY FC na żywo


15:00 Premier League – 30. kolejka: CHELSEA FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo


17:25 Premier League – 30. kolejka: ARSENAL FC – MANCHESTER UNITED na żywo

About Jakub Lipiec