32. kolejka MLS w Eurosporcie!

Trzydziesta druga seria gier w Major League Soccer na antenie Eurosportu 2 HD upłynie nam pod znakiem spotkania Toronto – Vancouver Whitecaps. Będzie to starcie dziewiątej drużyny Konferencji Wschodniej z ósmą ekipą Konferencji Zachodniej. Toronto, jak dotąd, w swoim dorobku […]

Trzydziesta druga seria gier w Major League Soccer na antenie Eurosportu 2 HD upłynie nam pod znakiem spotkania Toronto – Vancouver Whitecaps. Będzie to starcie dziewiątej drużyny Konferencji Wschodniej z ósmą ekipą Konferencji Zachodniej.

Toronto, jak dotąd, w swoim dorobku zgromadziło trzydzieści trzy punkty, ich wyniki to rezultaty w kratkę, a największym mankamentem tego zespołu jest przede wszystkim defensywa. Pięćdziesiąt osiem straconych bramek to potwierdza wielką słabość linii defensywnej piłkarzy The Reds. Nie lepsi są jednak zawodnicy Vancouver Whitecaps, którzy także nie popisują się jeśli chodzi o bronienie swojej bramki. Stracili jeszcze więcej bramek od swoich sobotnich rywali, co pokazuje, że to spotkanie raczej nie będzie pojedynkiem drużyn, których siłą jest gra w destrukcji. Gracze z Vancouver muszą podnieść się z dołka, bowiem ostatnie trzy mecze to trzy porażki.

SOBOTA – 6 PAŹDZIERNIK 2018

21:00 Major League Soccer – 32. kolejka: MONTREAL IMPACT – COLUMBUS CREW na żywo
Ipla
23:00 Major League Soccer – 32. kolejka: TORONTO FC – VANCOUVER WHITECAPS na żywo
Ipla

About Jakub Lipiec