32. kolejka Premier League w Canal+Sport 2

Premier League nie pauzuje, gra również w środku tygodnia! Czeka nas kilka interesujących meczów, w tym starcie piątego w ligowej tabeli Manchesteru United z siódmym Wolves. Piłkarze Manchesteru United z trenerem Solskjaerem na czele po wyeliminowaniu PSG z Ligi Mistrzów […]

Premier League nie pauzuje, gra również w środku tygodnia! Czeka nas kilka interesujących meczów, w tym starcie piątego w ligowej tabeli Manchesteru United z siódmym Wolves.

Piłkarze Manchesteru United z trenerem Solskjaerem na czele po wyeliminowaniu PSG z Ligi Mistrzów zagrali dwa gorsze spotkania, co być może było efektem zachłyśnięcia się wielkim sukcesem w Paryżu. Po ligowej porażce z Arsenalem i pucharowej klęsce z Wolves przyszła pora na przebudzenie i wygraną z Watfordem. We wtorek nadarzy się okazja by zrewanżować się Wilkom za niedawne starcie w rozgrywkach FA Cup. Czerwone Diabły wciąż marzą o awansie do Ligi Mistrzów, który wciąż jest w ich zasięgu. Obecnie gracze norweskiego szkoleniowca, który niedawno podpisał nowy kontrakt, który wiąże go z klubem na kolejne trzy lata, mają na swoim koncie sześćdziesiąt jeden punktów, a więc tyle samo ile czwarty Tottenham. Wolves nie mają już szans na to, by w rozgrywkach ligowych spróbować załapać się do Europejskich Pucharów. Drużyna  The Wanderers nie raz już w tym sezonie udowadniała, że gra przeciwko nim nie należy do najprzyjemniejszych. Liczymy na dobre widowisko!

WTOREK – 2 KWIETNIA 2019

20:40 Premier League – 33. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo

ŚRODA – 3 KWIETNIA 2019

20:40 Premier League – 33. kolejka: MANCHESTER CITY FC – CARDIFF CITY FC na żywo


22:45 Premier League – 33. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – CRYSTAL PALACE FC 

About Jakub Lipiec