4. kolejka OrlenLigi w Polsacie Sport

W niedzielne popołudnie Polsat Sport zaserwuje nam najciekawsze starcie 4. kolejki OrlenLigi. Na Podpromiu obejrzymy mecz czwartej drużyny rozgrywek z obecnym liderem. To zapowiada dużo emocji. Po ogromnych zmianach kadrowych jest Developres Skyres Rzeszów. Jak na razie są one na plus. Już […]

W niedzielne popołudnie Polsat Sport zaserwuje nam najciekawsze starcie 4. kolejki OrlenLigi. Na Podpromiu obejrzymy mecz czwartej drużyny rozgrywek z obecnym liderem. To zapowiada dużo emocji.

Po ogromnych zmianach kadrowych jest Developres Skyres Rzeszów. Jak na razie są one na plus. Już po pierwszych spotkaniach zapowiada się udany sezon na Podkarpaciu, a w każdym razie lepszy niż poprzedni. Zawodniczki Jacka Skroka zanotowały, co prawa tylko jedno zwycięstwo, przed tygodniem z Muszynianką, ale mają 6 punktów. Zawdzięczają to walkowerowi za przegrane na boisku spotkanie na inaugurację sezonu z Tauronem Dąbrowa Górnicza. Z kolei Chemik Police nie miał takich przygód na początku sezonu. Trzy spotkania i trzy wyraźne zwycięstwa. Tylko w starciu z Pałacem Bydgoszcz Mistrzynie Polski dały sobie wyrwać partię, która jednak w ostatecznym rozrachunku nie miała decydującego znaczenia. Policzanki spisują się bardzo dobrze na starcie rozgrywek i wyrastają na faworytki do złotego medalu. Są jednak drużyny, które mogą powalczyć z podopiecznymi Jakuba Głuszaka o końcowy triumf.

NIEDZIELA – 6 LISTOPADA 2016

14:45 Orlenliga – 4. kolejka: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)