45. kolejka Championship tylko w Eleven Sports

Poprzednia kolejka oficjalnie przypieczętowała zdobycie mistrzostwa przez Wilki z Wolverhampton. Jednak nie oznacza to końca emocji na zapleczu Premier League. Zarówno kwestia spadku jak i ostateczny skład turnieju barażowego pozostaje wciąż sprawą otwartą. Na dwie kolejki przed końcem sezonu liga […]

Poprzednia kolejka oficjalnie przypieczętowała zdobycie mistrzostwa przez Wilki z Wolverhampton. Jednak nie oznacza to końca emocji na zapleczu Premier League. Zarówno kwestia spadku jak i ostateczny skład turnieju barażowego pozostaje wciąż sprawą otwartą. Na dwie kolejki przed końcem sezonu liga dalej utrzymuje swój niesamowity poziom emocji. Zapraszamy na 45. kolejkę Championship! 


Przedostatnia kolejka została podzielona na dwa dni meczowe, na inaugurację w piątek zagrają drużyny Fulham oraz Sunderlandu. Gospodarze wciąż walczą o zapewnienie sobie gry w Premier League w sezonie 2018/2019. Ich strata do miejsca dającego bezpośredni awans tracą tylko jeden punkt a dobry terminarz ostatnich kolejek z pewnością może im pomóc w wykonaniu celu. Goście natomiast mogą już powoli zapoznawać się z rywalami grającymi w League One. Sunderland po zdobyciu jedynie 34 punktów oficjalnie zalicza drugi spadek z rzędu.

Fani angielskiej piłki z pewnością nie będą zawiedzeni tym, że w sobotę rozegranych zostanie aż 11 spotkań w ramach Championship. Eleven Sports przygotowało transmisję z tego zapowiadającego się najciekawiej. Będzie to jedno ze spotkań na szczycie. Aston Villa na własnym stadionie podejmie Derby County. Oba zespoły bardzo poważnie myślą o awansie do angielskiej elity. Tym bardziej spotkanie wydaje się być pozycją obowiązkową dla fanów piłki nożnej, nie tylko tej w angielskim wydaniu.

PIĄTEK – 27 KWIETNIA 2018

20:40 Championship – 45. kolejka: FULHAM FC – SUNDERLAND AFC na żywo
Ipla

SOBOTA – 27 KWIETNIA 2018

15:55 Championship – 45. kolejka: ASTON VILLA – DERBY COUNTY na żywo
Ipla

About Roland Śledziewski