5. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport

W najbliższy weekend odbędzie się 5. kolejka Fortuna 1. ligi. Transmisje z 2 spotkań na kanałach sportowych Polsatu. W piątkowy wieczór w Mielcu miejscowa Stal podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Gospodarzom tego spotkania w obecnym sezonie udało się wygrać 2 spotkania, ale […]

W najbliższy weekend odbędzie się 5. kolejka Fortuna 1. ligi. Transmisje z 2 spotkań na kanałach sportowych Polsatu.

W piątkowy wieczór w Mielcu miejscowa Stal podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Gospodarzom tego spotkania w obecnym sezonie udało się wygrać 2 spotkania, ale też 2 przegrać. Pozwala to im zajmować 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. Ich rywale, czyli Podbeskidzie sezon zaczęło trochę gorzej. Drużyna z Bielska-Białej w dotychczasowych 4 kolejkach zdobyła 4 punkty, co pozwala jej zajmować  dopiero 15. miejsce w tabeli.  Kto okaże się lepszy w starciu tych drużyn? Transmisja spotkania w Polsacie Sport Extra.

Dzień później kamery Polsatu Sport zawitają do Głogowa, gdzie Chrobry zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Gospodarze plasują się obecnie na 9. miejscu w tabeli z dorobkiem 5 punktów. Raków zaś jest liderem rozgrywek mając na koncie 7 punktów. W ostatnim spotkaniu tych drużyn rozgrywanym w Częstochowie, lepszy okazał się Chrobry zwyciężając 3:1.  Kto tym razem zdobędzie 3 punkty? Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17:45.

pasek2

PIĄTEK – 17 SIERPNIA 2018

20:15 Fortuna 1. Liga – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:25 
Fortuna 1. Liga – 5. kolejka: STAL MIELEC – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Ipla

SOBOTA – 18 SIERPNIA 2018

17:30 Fortuna 1. Liga – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:40
Fortuna 1. Liga – 5. kolejka:CHROBRY GŁOGÓW – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
pasek2

About Michał Jeżewski