5 kolejka TAURON 1.Ligi mężczyzn w Polsacie Sport

1 liga nabiera rozpędu już w najbliższych dniach zostanie rozegrana 5 seria gier. Transmisje z trzech spotkań w Polsacie Sport. W 1 meczu transmitowanym Lechia Tomaszów Mazowiecki podejmie BKS Visłę Bydgoszcz. Gospodarze są aktualnie na pozycji ósmej, goście zajmują 4 miejsce. […]

1 liga nabiera rozpędu już w najbliższych dniach zostanie rozegrana 5 seria gier. Transmisje z trzech spotkań w Polsacie Sport.

W 1 meczu transmitowanym Lechia Tomaszów Mazowiecki podejmie BKS Visłę Bydgoszcz. Gospodarze są aktualnie na pozycji ósmej, goście zajmują 4 miejsce. Bydgoszczanie rozegrali jak do tej pory zaledwie dwa pojedynki – oba wygrane. Jak będzie teraz? Transmisja z tego pojedynku  w Polsacie Sport już we wtorek 13 października. Początek spotkania o godzinie 17:30.
eWinner Gwardia Wrocław – Polski Cukier Avia Świdnik jest o pojedynek aktualnego lidera z wiceliderem, lecz z uwagi na nierówną ilość rozegranych spotkań przez drużyny z 1 ligi, nie wolno brać tabeli na główny wyznacznik formy zespołów. Gospodarze rozegrali 3 mecze – 3 wygrali. Goście 4 pojedynki – 3 zwycięstwa 1 porażka w starciu z BBTS Bielsko Biała 2:3. Kto wygra ? Przekonają się państwo o tym po włączeniu Polsatu Sport w piątek 16 października o godzinie 17:30.

WTOREK – 13 PAŹDZIERNIKA 2020

17:30 Tauron 1.Liga mężczyzn  – 5. kolejka: LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI  – BKS VISŁA BYDGOSCZ 
Polsat Sport HDIpla

CZWARTEK – 15 PAŹDZIERNIKA 2020

20:30 Tauron 1.Liga mężczyzn – 5. kolejka: BBTS BIELSKO – BIAŁA – LUK POLITECHNIKA LUBLIN  
Polsat Sport HDIpla

PIĄTEK – 16 PAŹDZIERNIKA 2020

17:30 Tauron 1.Liga mężczyzn – 5. kolejka: eWINNER GWARDIA WROCŁAW – POLSKI CUKIER AVIA ŚWIDNIK  
Polsat Sport HDIpla

About Kacper Teuerle