6.kolejka Ligi Siatkówki kobiet w Polsacie Sport

W najbliższych dniach 2 transmisje z Ligi Siatkówki Kobiet w Polsacie Sport W piątek 22 listopada dojdzie do rywalizacji Pałacu Bydgoszcz z ŁKS Comercecon Łódź. Faworytem są Łodzianki, które zajmują 4 lokatę, Bydgoszczanki plasują się na 8 pozycji. Zespół Łks […]

W najbliższych dniach 2 transmisje z Ligi Siatkówki Kobiet w Polsacie Sport

W piątek 22 listopada dojdzie do rywalizacji Pałacu Bydgoszcz z ŁKS Comercecon Łódź. Faworytem są Łodzianki, które zajmują 4 lokatę, Bydgoszczanki plasują się na 8 pozycji. Zespół Łks grę w lidze łączy z występami w Lidze Mistrzyń. Tam dotychczas rozegrał jedno spotkanie, gdzie wygrał u siebie z klubem ze Stuttgartu 3:2. Transmisja z tego spotkania w Polsacie Sport, początek spotkania o godzinie 17:30.

Drugie spotkanie tej kolejki to hit 6 serii gier. Lider, czyli zespół Developres SkyRes Rzeszów podejmie wicelidera z Polic. W tym spotkaniu ciężko wskazać faworyta. Obie drużyny nie przegrały jeszcze meczu w tym sezonie. A więc teraz, któraś z ekip dozna pierwszej porażki. Ostatni pojedynek tych zespołów miał miejsce w walce o trzecie miejsce poprzedniego sezonu, gdzie Rzeszowianki wygrały w rywalizacji do trzech wygranych meczy 3:1. Jak będzie w tym spotkaniu? Kto przedłuży serię meczów bez porażki? Jaka będzie frekwencja na trybunach? Na te pytania odpowiedzą sobie państwo obserwując transmisje w Polsacie Sport. Już w poniedziałek 25 listopada. Początek tego spotkania o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji z Ligi Siatkówki Kobiet. 

PIĄTEK – 22 LISTOPADA 2019

17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 6. kolejka: BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ   – ŁKS COMERCECON ŁÓDŹ   na żywo

Polsat Sport HDIpla

PONIEDZIAŁEK – 25 LISTOPADA  2019

17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 6. kolejka: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW  – CHEMIK POLICE   na żywo

Polsat Sport HDIpla

About Kacper Teuerle