6. kolejka PGNiG Superligi mężczyzn w TVP Sport HD

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 6. kolejka PGNiG Superligi mężczyzn. Stacja TVP Sport HD pokaże dwa spotkania najbliższej kolejki. W sobotę Gwardia Opole we własnej hali podejmie Orlen Wisłę Płock. Goście mają na swoim koncie komplet punktów i wraz z […]

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 6. kolejka PGNiG Superligi mężczyzn. Stacja TVP Sport HD pokaże dwa spotkania najbliższej kolejki.

W sobotę Gwardia Opole we własnej hali podejmie Orlen Wisłę Płock. Goście mają na swoim koncie komplet punktów i wraz z PGE VIVE Kielce liderują w tabeli PGNiG Superligi. W najbliższym spotkaniu są zdecydowanym faworytem, tym bardziej że zespół z Opola przegrał w tym sezonie już trzy spotkania i nic nie zapowiada, by w spotkaniu z Wisłą było inaczej.

Natomiast w niedzielę SPR Stal Mielec zagra u siebie z Zagłębiem Lubin. Tutaj również zdecydowanym faworytem są goście, którzy zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dziewięciu „oczek”. Drużyna z Mielca nie poznała jeszcze smaku zwycięstwa, a nawet nie zdobyła jeszcze punktu w tym sezonie.

SOBOTA – 5 PAŹDZIERNIKA 2019

12:35 PGNiG Superliga – 6. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 PGNiG Superliga – 6. kolejka: GWARDIA OPOLE – ORLEN WISŁA PŁOCK 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

NIEDZIELA – 6 PAŹDZIERNIKA 2019

12:35 PGNiG Superliga – 6. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 PGNiG Superliga – 6. kolejka: SPR STAL MIELEC – ZAGŁĘBIE LUBIN 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Bartosz Głąb

Dziennikarz GOL24.pl zajmujący się piłkarską Ekstraklasą i 1. ligą, oraz współpracujący z TakSięGra.pl