7. kolejka Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych Velux EHF w Canal+ Sport 2 i nSport+

To już półmetek rozgrywek Ligi Mistrzów. W tej kolejce najciekawiej powinno być w pojedynku Flensburga z Paris Saint Germain. Flensburg w dwóch poprzednich meczach nie wygrał ani razu.  Niemiecki zespół przegrał z Barceloną oraz duńskim Aalborgiem. Paryżanie mają na swoim koncie […]

To już półmetek rozgrywek Ligi Mistrzów. W tej kolejce najciekawiej powinno być w pojedynku Flensburga z Paris Saint Germain.

Flensburg w dwóch poprzednich meczach nie wygrał ani razu.  Niemiecki zespół przegrał z Barceloną oraz duńskim Aalborgiem. Paryżanie mają na swoim koncie jedną porażkę z ….. Barceloną.  W sezonie 2018/2019 obie drużyny grały ze sobą w fazie grupowej Ligi Mistrzów i dwukrotnie zwycięsko wyszli z niego Francuzi. To będzie również pojedynek dwóch Polaków po przeciwnych stronach. Michał Jurecki przed sezonem zasilił niemiecki zespół, a Kamil Syprzak PSG.

Kielczanie wybiorą się na trudny teren do Skopje. Vive w tym sezonie prezentuje nierówną formę. Potrafi wygrać u siebie z Veszprem oraz zremisował z Kiel na wyjeździe oraz przegrać z FC Porto i Montpellier. Rok temu oba zespoły wygrały po jednym meczu. Vardar po osłabieniach przed sezonem radzi sobie bardzo dobrze. Macedończycy mają osiem punktów w swoim dorobku.

Wisła ma ostatnią szansę by dołączyć do walki o pierwsze miejsce w grupie. Płock w starciu w Rosji zawiódł i ostatecznie przegrał. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Polaków z Czechowskimi Niedźwiedziami zamyka drogę awansu do kolejnej rundy.

ŚRODA – 6 LISTOPADA 2019

18:55 Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych – 7. kolejka grupa A: SG FLENSBURG-HANDEWITT – PARIS SAINT-GERMAIN HB na żywo

SOBOTA – 9 LISTOPADA 2019

17:25 Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych – 7. kolejka grupa B: HC VARDAR – PGE VIVE KIELCE na żywo

NIEDZIELA – 10 LISTOPADA 2019

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych – 7. kolejka grupa D: STUDIO na żywo

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych – 7. kolejka grupa D: CZECHOWSKIE NIEDŹWIEDZIE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo

About Mateusz Bartkowiak