7. kolejka LSK w Polsacie Sport

Pomimo iż siatkówka jest jednym z naszych narodowych sportów, jej żeńska odmiana nie cieszy się taką popularnością, jak rozgrywki męskie. W tym tygodniu Polsat Sport przewidział transmisję z tylko jednego z siedmiu spotkań 7. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Meczem, który […]

Pomimo iż siatkówka jest jednym z naszych narodowych sportów, jej żeńska odmiana nie cieszy się taką popularnością, jak rozgrywki męskie. W tym tygodniu Polsat Sport przewidział transmisję z tylko jednego z siedmiu spotkań 7. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet.

Meczem, który będą mogli obejrzeć kibice w telewizji, będzie pojedynek MKS-u Dąbrowa Górnicza z Developresem SkyRes Rzeszów. Są to ekipy z dwóch przeciwnych końców tabeli. Gospodynie mają na koncie zaledwie jedno zwycięstwo i z czterema punktami na koncie zajmują czternaste miejsce. Rzeszowianki natomiast oprócz awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzyń zanotowały pięć zwycięstw w lidze i plasują się na trzeciej pozycji. Nieciężko zatem wskazać faworyta poniedziałkowego spotkania.

Mecz w Dąbrowie Górniczej rozpocznie się o godz. 18:00. Transmisja na Polsacie Sport.

PONIEDZIAŁEK – 27 LISTOPADA 2017

18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 7. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Wojciech Nowakowski