8. kolejka Fortuna 1. Ligi na antenie Polsatu Sport oraz w Polsat Box Go

W piątek rozpocznie się ósma seria gier Fortuna 1. Ligi, która potrwa do poniedziałku. Transmisje trzech pojedynków w Polsacie Sport. Pozostałe mecze dostępne będą w serwisie Polsat Box Go. Na początek Widzew Łódź podejmie na własnym stadionie GKS Katowice. Piłkarze […]

W piątek rozpocznie się ósma seria gier Fortuna 1. Ligi, która potrwa do poniedziałku. Transmisje trzech pojedynków w Polsacie Sport. Pozostałe mecze dostępne będą w serwisie Polsat Box Go.

Na początek Widzew Łódź podejmie na własnym stadionie GKS Katowice. Piłkarze Janusza Niedźwiedzia zajmują obecnie drugą pozycję z szesnastoma punktami. Ich bilans to pięć zwycięstw, jedna porażka i jeden remis, który miał miejsce w poprzedniej kolejce z Odrą Opole. Natomiast goście plasują się na trzynastej lokacie z sześcioma oczkami. Po pierwszej wygranej w sezonie 3:2 z Zagłębiem Sosnowiec, tydzień później ulegli Chrobremu Głogów aż 0:4. Nie grali w poprzedniej serii gier. W sobotę dojdzie do pojedynku Podbeskidzia z Koroną Kielce. „Górale” po słabym początku sezonu, kiedy to w pierwszych czterech spotkaniach zainkasowali tylko trzy punkty, w ostatnich trzech meczach zdobyli komplet oczek. Wskoczyli dzięki temu już na czwartą lokatę. Natomiast zawodnicy Dominika Nowaka idą jak burza w tegorocznych rozgrywkach. Są liderami z sześcioma wygranymi oraz jedynym remisem w poprzednim spotkaniu z Miedzią Legnica. Ich trzy ostatnie bezpośrednie pojedynki kończyły się podziałem punktów. Czy tym razem będzie podobnie? W niedzielę Arka Gdynia zagra z GKS-em Tychy. Gospodarze plasują się na siódmym miejscu z dziesięcioma oczkami. Po porażce z Górnikiem Polkowice 1:2, u siebie pokonali Odrę Opole 3:0. Natomiast piłkarze Artura Derbina po fatalnym początku sezonu, w dwóch poprzednich pojedynkach zdobyli komplet punktów, dzięki czemu znajdują się na dziesiątej lokacie. Obie ekipy jak do tej pory rozegrały sześć meczów.

PIĄTEK  10 WRZEŚNIA 2021

14:50 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – SKRA CZĘSTOCHOWA
 

20:20 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: WIDZEW  ŁÓDŹ – GKS KATOWICE
 

SOBOTA  11 WRZEŚNIA 2021

12:30 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA  KORONA KIELCE


17:50 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: GKS JASTRZĘBIE  SANDECJA NOWY SĄCZ
 


20:20 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: MIEDŹ LEGNICA ŁKS ŁÓDŹ
 

NIEDZIELA 12 WRZEŚNIA 2021

12:30 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: ARKA GDYNIA GKS TYCHY


14:50 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC PUSZCZA NIEPOŁOMICE
 


17:50 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: GÓRNIK POLKOWICE ODRA OPOLE
 

PONIEDZIAŁEK 13 WRZEŚNIA 2021

17:50 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: STOMIL OLSZTYN APKLAN RESOVIA RZESZÓW
 

About Arkadiusz Kogut