Baltic Handball Cup z Reprezentacją Polski w TVP Sport

Od piątku do niedzieli czekają nas emocje z kobiecym szczypiorniakiem. W Gdańsku rozegrany zostanie Baltic Handball Cup z udziałem reprezentacji Polski. Transmisje z turnieju przeprowadzi TVP Sport HD.  W towarzyskim turnieju w Gdańsku wezmą udział cztery reprezentacje. Oprócz naszej reprezentacji, organizatorzy […]

Od piątku do niedzieli czekają nas emocje z kobiecym szczypiorniakiem. W Gdańsku rozegrany zostanie Baltic Handball Cup z udziałem reprezentacji Polski. Transmisje z turnieju przeprowadzi TVP Sport HD. 

W towarzyskim turnieju w Gdańsku wezmą udział cztery reprezentacje. Oprócz naszej reprezentacji, organizatorzy do Polski zaprosili Islandię, Słowację oraz Angolę. Będą to pierwsze spotkania naszej kadry od grudnia zeszłego roku. Selekcjoner Leszek Krowicki powołał na ten turniej 17 zawodniczek. Polki zaprezentują się w najmocniejszym obecnie ustawieniu jednak będzie odczuwalne brak kilku nazwisk. Z gry reprezentacji zrezygnowały Kinga Grzyb oraz Syliwa Liszewska. Z powodu urazów w turnieju nie weźmie udział m.in. Kinga Achruk. Dzięki kilku nie obecności, swoją szansę na debiut w reprezentacji otrzyma aż 5 zawodniczek. Na początek Polki zmierzą się z Islandią, w sobotę ze Słowacją a na zakończenie turnieju z Angolą.

PIĄTEK – 22 MARCA 2019

17:05 Baltic Handball Cup, Gdańsk: POLSKA – ISLANDIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

SOBOTA – 23 MARCA 2019

18:05 Baltic Handball Cup, Gdańsk: POLSKA – SŁOWACJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

NIEDZIELA – 24 MARCA 2019

15:45 Baltic Handball Cup, Gdańsk: POLSKA – ANGOLA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam