9. kolejka Premier League w Canal+!

Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do ligowego grania na Wyspach Brytyjskich. Ozdobą i najlepiej zapowiadającym się meczem tej serii gier będzie niewątpliwie sobotnie starcie Chelsea – Manchester United. Spotkanie Chelsea – Manchester United będzie rywalizacją, która z pewnością wygeneruje wiele emocji […]

Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do ligowego grania na Wyspach Brytyjskich. Ozdobą i najlepiej zapowiadającym się meczem tej serii gier będzie niewątpliwie sobotnie starcie Chelsea – Manchester United.

Spotkanie Chelsea – Manchester United będzie rywalizacją, która z pewnością wygeneruje wiele emocji związanych również z powrotem do Londynu byłego szkoleniowca The Blues Jose Mourinho. Faworyta można wskazać z dziecinną łatwością, bowiem to Londyńczycy zajmują drugie miejsce w tabeli i idą równo z Manchesterem City i Liverpoolem. Czerwone Diabły natomiast to wciąż ekipa grająca w kratkę, a pozycja Mou na ławce trenerskiej cały czas jest bardzo niestabilna.

Wieczorem będziemy mieli okazję zobaczyć spotkanie innej będącej w czubie tabeli drużyny, a więc Liverpoolu, który na wyjeździe zmierzy się z Huddersfield. The Terries w tym sezonie mają duże problemy z punktowaniem, jak na razie, uzbierali tylko trzy punkty. Dla The Reds powinien być to zatem mecz przełamania, bowiem gracze Jurgena Kloppa nie wygrali od czterech spotkań.

SOBOTA – 20 PAŹDZIERNIKA 2018

13:25 Premier League – 9. kolejka: CHELSEA FC – MANCHESTER UNITED na żywo


15:55 Premier League – 9. kolejka: WEST HAM UNITED – TOTTENHAM HOTSPURna żywo


18:25 Premier League – 9. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN – LIVERPOOL FC na żywo

NIEDZIELA – 21 PAŹDZIERNIKA 2018

16:55 Premier League – 9. kolejka: EVERTON FC – CRYSTAL PALACE na żywo


PONIEDZIAŁEK – 22 PAŹDZIERNIKA 2018

20:55 Premier League – 9. kolejka: ARSENAL FC – LEICESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD

About Jakub Lipiec