9. kolejka Serie A1 siatkarek w Canal+ Now

Nieco okrojona 9. kolejka Serie A1 siatkarek rozegrana zostanie w najbliższą niedzielę. Jedno ze spotkań będzie można obejrzeć w Canal+ Now. W dziewiątej kolejce kibice będą mogli emocjonować się meczem Lardini Fillotrano z Golden Tulip Volalto 2.0 Caserta – odpowiednio […]

Nieco okrojona 9. kolejka Serie A1 siatkarek rozegrana zostanie w najbliższą niedzielę. Jedno ze spotkań będzie można obejrzeć w Canal+ Now.

W dziewiątej kolejce kibice będą mogli emocjonować się meczem Lardini Fillotrano z Golden Tulip Volalto 2.0 Caserta – odpowiednio 10. i 11. drużyny tabeli. Obie drużyny są na fali wznoszącej – Lardini w poprzedniej kolejce pokonało3:1 sklasyfikowany na ósmym miejscu klub z Brescii, natomiast Caserta rozgromiła 3:0 ostatnią w tabeli Perugię, wcześnie urywając seta wicemistrzyniom kraju z Novary.

Ciekawie zapowiadają się też pozostałe niedzielne spotkania – wicelider tabeli, Unet E-Work Busto Arsizio zagra ze świetnie spisującym się w Lidze Mistrzyń Savino Del Bene Scandicci, którego barw bronią Agnieszka Kąkolewska i Magdalena Stysiak, natomiast trzecie w tabeli Il Bisonte Firenze zagra z piątym Épiù Pomí Casalmaggiore – te drużyny dzielą w tabeli zaledwie dwa punkty. W meczu drużyn z dołu tabeli Zanetti Bergamo z Malwiną Smarzek-Godek w składzie podejmie Bosca S.Bernardo Cuneo. Na boisku pojawi się też Katarzyna Skorupa, która wraz z koleżankami z Saugelli Monza zmierzy się z ekipą Banca alsabbina Millenium Brescia. Pozostałe dwa spotkania rozegrane zostaną 12 grudnia – po powrocie z Klubowych Mistrzostw Świata Imoco Volley Conegliano i Igor Gorgonzoli Novara.

NIEDZIELA – 1 GRUDNIA 2019

16:55 Serie A1 – 9. kolejka: LARDINI FILOTTRANO – GOLDEN TULIP VOLALTO 2.0 CASERTA 

Komentarz: Edward Durda – Milena Sadurek

About Wojciech Nowakowski