AC Milan – Cesena FC w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport Premium 1

Ostatni sprawdzian AC Milan przed starciem rozgrywek ligowych. W sobotę 17 sierpnia spotkanie transmitowane na Polsacie Sport Extra oraz Polsacie Sport Premium 1. Początek oficjalnego sparingu o godzinie 20:30. Mediolańczycy zmierzą się z zespołem występującym 2 klasy niżej w Serie […]

Ostatni sprawdzian AC Milan przed starciem rozgrywek ligowych. W sobotę 17 sierpnia spotkanie transmitowane na Polsacie Sport Extra oraz Polsacie Sport Premium 1. Początek oficjalnego sparingu o godzinie 20:30.

Mediolańczycy zmierzą się z zespołem występującym 2 klasy niżej w Serie C.

Drużyna gospodarzy zainaugurowała już swoje rozgrywki ligowe. W dwóch dotychczasowych meczach udało się wywalczyć komplet punktów, co daje im pozycję lidera w swojej grupie. W przerwie między spotkaniami ligowymi rozegrali również sparing z zespołem występującym w Serie A, a mowa o ekipie Spal. Cesena postawiła się zespołowi z wyższej klasy rozgrywkowej i przegrali spotkanie, ale tylko w stosunku 2:3.

Rossoneri swoje ligowe zmagania rozpocznie za tydzień od meczu wyjazdowego z Udinese. Mediolańczycy rozegrali do tej pory 4 oficjalne mecze, z czego, aż w trzech musieli uznać wyższość rywala. Swój jedyny wygrany mecz rozegrali z zespołem Feronikeli, który jest jednak dużo niżej notowanym zespołem od drużyny Marco Giampaolo .

Ten mecz będzie dużym sprawdzianem przed drużyną Krzysztofa Piątka, a gospodarze będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony przed własnymi kibicami.

SOBOTA – 17 SIERPNIA 2019

20:25 Mecz Towarzyski: AC MILAN – AC CESENA na żywo

Komentarz: Cezary Kowalski

About Kacper Teuerle