Barażowe starcie o utrzymanie w Bundeslidze tylko w Eleven Sports

Przed nami ostatnie dwa spotkania obecnego sezonu Bundesligi, w spotkaniu o ostatnie wolne miejsce w ligowej tabeli na sezon 2018/2019 zmierzą się Wolfsburg oraz Holstein Kiel.  Beniaminek z Kiloni zaprezentował się rewelacyjnie w tym sezonie na zapleczu Bundesligi i zajął […]

Przed nami ostatnie dwa spotkania obecnego sezonu Bundesligi, w spotkaniu o ostatnie wolne miejsce w ligowej tabeli na sezon 2018/2019 zmierzą się Wolfsburg oraz Holstein Kiel. 
Beniaminek z Kiloni zaprezentował się rewelacyjnie w tym sezonie na zapleczu Bundesligi i zajął 3 lokatę, która zagwarantowała mu udział w barażach. Dla ekipy prowadzonej przez Markusa Anfanga jest to historyczna chwila gdyż kilończycy od wielu lat nie gościli na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Przeciwnikiem „Bocianów” będzie drużyna Jakuba Błaszczykowskiego czyli VFL Wolfsburg. Dla „Wilków” tegoroczna kampania okazała się być blamażem, bo tak należy nazwać zajęcie 16. lokaty. Wolfsburg drugi sezon z rzędu zmierzy się w rozgrywkach barażowych i podobnie jak Holstein sezon ten może zapisać się na kartach historii tego klubu jako spadek do 2.Bundesligi po blisko dwudziestu latach gry na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Pierwsze starcia barażowe zaplanowano na czwartkowy wieczór, rewanż odbędzie się natomiast w poniedziałek na stadionie Holsteinu. Transmisję z obu spotkań przeprowadzi Eleven Sports Network.

pasek2

CZWARTEK- 17 MAJA 2018

20:25 Bundesliga – mecz barażowy: VFL WOLFSBURG – HOLSTEIN KIEL na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 21 MAJA 2018

20:25 Bundesliga – mecz barażowy: HOLSTEIN KIEL – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
pasek2

About Roland Śledziewski