Bayern Monachium – RB Lipsk hitem 16. kolejki Bundesligi. Transmisje w nc+ i Eleven

Przed nami przedostatnia odsłona Bundesligi w tym roku. W hicie 16. kolejki Bayern Monachium podejmie u siebie Red Bull Lipsk.  Chociaż goście nie notują ostatnio świetnych wyników, wcale nie stoją na straconej pozycji. W Lipsku gra bowiem wielu fantastycznych zawodników, […]

Przed nami przedostatnia odsłona Bundesligi w tym roku. W hicie 16. kolejki Bayern Monachium podejmie u siebie Red Bull Lipsk. 

Chociaż goście nie notują ostatnio świetnych wyników, wcale nie stoją na straconej pozycji. W Lipsku gra bowiem wielu fantastycznych zawodników, którzy potrafią powalczyć w trudnych meczach. Przyjezdnym brakuje regularności, lecz w pojedynczych zawodach zawsze stanowią zagrożenie. Tym bardziej, iż Bayern Monachium wciąż nie zachwyca. Bawarczycy wygrali ostatnie spotkania ligowe, lecz mecz z Ajaxem Amsterdam w Lidze Mistrzów pokazał, że wciąż są do ugryzienia. Red Bull ma atuty, żeby na Allianz Arena powalczyć o korzystny rezultat. Faworytem oczywiście nie będzie, lecz niespodzianka wcale nie jest wykluczona.

Bardzo ciekawie zapowiada się także spotkanie Schalke 04 Gelsenkirchen z Bayerem 04 Leverkusen. Obie ekipy rozczarowują w tym sezonie, lecz nie wolno zapominać, iż to czołowe zespoły w Bundeslidze. Można spodziewać się, iż w bezpośrednim spotkaniu pokażą dużą jakość i zapewnią kibicom masę atrakcji.

Relatywnie łatwe wygrane powinny odnieść liderzy – Borussia Dortmund i Borussia Moenchengladach. Zmierzą się one bowiem kolejno z Fortuną Dusseldorf i FC Norymbergą.

WTOREK – 18 GRUDNIA 2018

18:20 Bundesliga – 16. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – FC NORYMBERGA na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

20:20 
Bundesliga – 16. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda


20:25 
Bundesliga – 16. kolejka: VFL WOLFSBURG – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

ŚRODA – 19 GRUDNIA 2018

18:25 Bundesliga – 16. kolejka: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – BAYER 04 LEVERKUSENna żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Marcin Gazda

20:25 
Bundesliga – 16. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – RB LIPSK na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:25 
Bundesliga – 16. kolejka: WERDER BREMA – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

About Jakub Zegarowski