Bobslejowy Puchar Świata z Igls w Orange sport!

Podobnie jak w skeletonie sezon Pucharu Świata w bobslejach powoli dobiega końca. Weekendowa rywalizacja w Igls będzie przedostatnią częścią sezonu. Wszystkie ślizgi pokaże na swojej antenie Orange sport. Zapraszamy! Zawody w Igls będą przedostatnimi w tym sezonie Pucharu Świata. W […]

Podobnie jak w skeletonie sezon Pucharu Świata w bobslejach powoli dobiega końca. Weekendowa rywalizacja w Igls będzie przedostatnią częścią sezonu. Wszystkie ślizgi pokaże na swojej antenie Orange sport. Zapraszamy!

Zawody w Igls będą przedostatnimi w tym sezonie Pucharu Świata. W poprzedni weekend bobsleiści i bobsleistki rywalizowali w Sankt Moritz. Rywalizacja zatem daleko się nie przenosi, bo ze Szwajcarii do Austrii. Na szwajcarskiej ziemi w miniony weekend najlepsi w konfrontacji czwórek mężczyzn byli Łotysze, Oskars Melbardis, Daumants Dreiskens, Arvis Vilkaste, Janis Strenga. Najlepsi spośród męskich dwójek okazali się z kolei Szwajcarzy, Beat Hefti i Alex Baumann. W klasyfikacji generalnej prowadzi Niemiec, Maximilian Arndt. Za to równych w ślizgach kobiet nie miały Kanadyjki, Kaille Humphries i Heather Moyse. Na szczycie „generalki” kobiet jest właśnie ta pierwsza.

Przed rokiem w Igls odbyły się zarówno zawody z cyklu Pucharu Świata, jak i rywalizacja o Mistrzostwo Europy. Pucharowe zmagania zdominowali Szwajcarzy oraz Niemcy. Jak będzie w tym roku?

górny pasek

SOBOTA – 18 STYCZNIA 2014

16:15 Puchar Świata, Igls, Austria: ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN – 1. ZJAZD na żywo
Orange Sport

pasek
17:45
Puchar Świata, Igls, Austria: ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN – 2. ZJAZD na żywo
Orange Sport
pasek

NIEDZIELA – 19 STYCZNIA 2014

14:00 Puchar Świata, Igls, Austria: ŚLIZG KOBIET – 1. ZJAZD na żywo
Orange Sport

pasek
15:00
Puchar Świata, Igls, Austria: ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN – 2. ZJAZD na żywo
Orange Sport

pasek
16:15
Puchar Świata, Igls, Austria: ŚLIZG KOBIET – 2. ZJAZD na żywo
Orange Sport

pasek
17:15
Puchar Świata, Igls, Austria: ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN – 2. ZJAZD na żywo
Orange Sport

górny pasek

About Piotr Barwaśny