Chemik Police – Budowlani Łódź hitem 8. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Transmisje w Polsacie Sport HD

Dwa spotkania 8. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet pokaże stacja Polsat Sport.  W piątkowy wieczór zobaczymy mecz E.Leclerc Radomki Radom z Energą MKS Kalisz. Będzie to spotkanie dwóch najsłabszych obecnie zespołów Ligi Siatkówki Kobiet. Radomianki wygrały dotychczas tylko raz, Kaliszanki – […]

Dwa spotkania 8. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet pokaże stacja Polsat Sport. 

W piątkowy wieczór zobaczymy mecz E.Leclerc Radomki Radom z Energą MKS Kalisz. Będzie to spotkanie dwóch najsłabszych obecnie zespołów Ligi Siatkówki Kobiet. Radomianki wygrały dotychczas tylko raz, Kaliszanki – dwa razy. Obie ekipy dzieli jednak tylko punkt różnicy, bowiem Energa MKS zgromadziła tylko cztery oczka, przy trzech Radomki. To wszystko pokazuje, że najprawdopodobniej nie obejrzymy potyczki na najwyższym poziomie. Ale dla fanów długich, wyrównanych, zaciętych bojów, gdzie dwie słabsze drużyny dają z siebie absolutnie wszystko, żeby zwyciężyć – jest to pozycja obowiązkowa.

W niedzielny wieczór odbędzie się za to absolutny hit rozgrywek. Chemik Police podejmie u siebie Budowlanych Łódź i spróbuje jeszcze bardziej powiększyć swoją przewagę nad najgroźniejszymi rywalkami. Łodzianki mogą być już nieco zmęczone. Trudna batalia o możliwość występu w Lidze Mistrzów, wiele pięciosetowych meczów zaczyna przekładać się na postawę Budowlanych na parkiecie. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza niespodziewanie przegrały w ostatni weekend z Pałacem Bydgoszcz, nie zdobywając choćby punktu. Pamiętajmy jednak, iż Łodzianki jako jedyne w tym sezonie pokonały Policzanki. Miało to miejsce w spotkaniu o Superpuchar Polski, które zainaugurowało obecne zmagania w Lidze Siatkówki Kobiet. Faworytem niedzielnego meczu jest oczywiście Chemik, ale niespodzianki wykluczyć nie można.

PIĄTEK – 14 GRUDNIA 2018

17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 8. kolejka: E.LECLERC RADOMKA RADOM – ENERGA MKS KALISZ na żywo
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 16 GRUDNIA 2018

20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 8. kolejka: CHEMIK POLICE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Jakub Zegarowski