Cucine zapewni sobie finał? Czwarty mecz półfinałowy Serie A w Sportklubie

Przed nami czwarty mecz półfinałowy w męskiej Serie A1. W trzech pierwszych spotkaniach wygrywali gospodarze. Czy w najbliższą niedzielę ta seria zostanie podtrzymana? W tym roku pary półfinałowe są niezwykle wyrównane. W każdej z nich rozegrane zostały już trzy mecze, […]

Przed nami czwarty mecz półfinałowy w męskiej Serie A1. W trzech pierwszych spotkaniach wygrywali gospodarze. Czy w najbliższą niedzielę ta seria zostanie podtrzymana?

W tym roku pary półfinałowe są niezwykle wyrównane. W każdej z nich rozegrane zostały już trzy mecze, czyli w sumie sześć półfinałów. Rozegrano w nich 28 setów na 30 możliwych. To pokazuje, że każda z drużyn gra na bardzo wysokim poziomie. W niedzielę Sportklub przygotował retransmisję meczu Azimut Modena – Cucine Lube Civitanova. Obie drużyny spotykają się w Modenie po 2-tygodniowej przerwie. Wówczas gospodarze wygrali 3:1. Seria w fazie play-off zaprzecza temu, co działo się w tej parze w rundzie zasadniczej. Wówczas oba spotkania wygrywali goście. Czy niedzielne starcie będzie ostatnim? A może w środę obie drużyny spotkają się ponownie w Civitanova podczas decydującej piątej potyczki?

pasek2

NIEDZIELA – 15 KWIETNIA 2018

22:30 Serie A1 – 1/2 Finału: AZIMUT MODENA – CUCINE LUBE CIVITANOVA premiera.200

pasek2

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)